Kokios rinktis fotodrobes?

Papuoškite savo namus naudodami spaudą ant drobės, kurdami savo pakabinamas nuotraukas ant drobės. Mūsų drobės paveikslai atgaivins jūsų meninius sugebėjimus, pritaikydami šiuos modernius ir šiuolaikiškus sienų meno paveikslus. Pritaikydami savo interjerui jūs savo namams suteiksite toną.  Paverskite savo mėgstamus prisiminimus unikaliais meno kūriniais, kuriais galėsite grožėtis ir džiaugtis jūs ir visa jūsų šeima. Atspausdinti ant aukščiausios kokybės polimedvilnės drobės, šie drobės atspaudai yra tokie pat patvarūs, kaip ir puikūs. Visada galite pasirinkti ar jūsų drobė bus tik užtempta ant porėmio ar taip pat įrėminta.  Susikurti drobės dizainą nėra sudėtinga. Dauguma įmonių siūlo savo dizaino įrankius, kurie padės jums tapti menininkais.

Horizontali nuotrauka ant drobės

Horizontalių fotodrobių dydžiai standartiškai būna nuo 30X40,40X60, 50X70 ir 60X90 cm dydžių. Ant šios formos drobės puikiai atrodys su nufotografuotas peizažas, plataus objektyvo nuotraukos. Turite įspūdingą panoraminę nuotrauką? Ją galite panaudoti atsispausdindami horizontalią drobę.  Horizontalios drobės dažniausiai naudojamos plikoje sienoje, kada po apačia nėra jokių baldų. Taip pat iš horizontalių drobių dažnai daromi koliažai.

Vertikalios nuotraukos ant drobės

Vertikalios drobės yra tokių pačių dydžių, kaip ir horizontalios drobės. Naudokite savo mėgstamus prisiminimus, kad sukurtumėte amžinus drobės prisiminimus ant drobės, kurie puikiai atrodys bet kuriuose namuose ar biure. Vertikalios drobės dažniausiai naudojamos spausdinti portretus ar modernaus meno kūrinius. Papuoškite savo vaikų kambarius gražiais ir motyvuojančiais sienų meno drobės kūriniais , kuriuos jūsų vaikas matys kiekviena rytą. Tai gali būti ne tik vaikiški, žaismingi maketai, bet ir namų ar vaiko kambario taisyklės atspausdintos ant vertikalios drobės. Taip pat šiuose kūriniuose gali būti paveikslėlių, papuoštų jų vardu ir mėgstamomis spalvomis bei formomis. Sukurkite savo vaikui ypatingą meno kūrinį, profesionaliai atspausdindami jo piešinius ir paveikslus ant drobės, kad jie galėtų grožėtis kiekvieną dieną. Interdeko.lt siūlo išskirtinę galimybę susikurti nuotrauką ant drobės per kelias minutes.