Kaip išgyventi vestuves?

Pripažinkime: šiuolaikinės vestuvės skirtos ekstravertams, žmonėms norintiems bendrauti ir atskleisti save. Nuo fotosesijų iki pirmojo šokio iki suasmenintų žymų su grotelėmis, jie gali jaustis taip, tarsi jie nori būti lauke, bendrauti su žmonėmis ir tapti dienos žvaigžde. Ir tai veikia – kai kuriems iš mūsų. Bet tai tikrai tinka ne visiems. Yra daug intravertų ir privačių žmonių, kurie nesijaučia patogiai būdami dėmesio centre, tačiau tai nereiškia, kad jie negali turėti nuostabios vestuvinės dienos.

Kadangi daugeliui iš mūsų, mintis stoti prieš draugus ir šeimos narius ir pasidalyti įžadais, išlieja karštą prakaitą. Idėja, kad teks pozuoti nuotraukoms nukreipus visas akis į mane, gąsdina. Bet tada nesijausčiau keista, šokdama visą naktį prieš žmones, kuriuos myliu – visi skirtingi. Geros naujienos yra tai, kad tai jūsų vestuvės, galite jas individualizuoti, pritaikyti ir surengti pagal savo individualius poreikius. Jūs viską kontroliuojate. Taigi, jei esate intravertiška ar drovi nuotaka, nesijauskite traukiama tradicijų. Štai ką reikia atsiminti vestuvių dieną.

Galite turėti tiek privatumo, kiek jums reikia

Visų pirma, daugelis vestuvių yra tokios „Aš, aš, aš! kad lengva manyti, kad visą dieną turite praleisti dėmesio centre, visiems rodytis ir su visais bendrauti – taip nėra. Dabar ne visi intravertai yra drovūs, bet daugelis jų – taigi, jei tai apibūdina jus, teikite savo privatumui prioritetą . Privatūs įžadai ar nedidelis priėmimas gali padėti jaustis patogiau ir saugiau. Po velnių, net pabėgti yra galimybė, jei tai jums atrodo geriausia.

Galite praleisti laiką vieni ir su savo partneriu

Intravertams reikia laiko vieniems, kad jie pasikrautų, todėl padovanokite sau tokią dovaną. Ypač jūsų vestuvių dieną, kai tiek daug socialinio išsekimo, atsižvelgiant į laiką, kuris yra skirtas tik jums. Net 10 minučių šen bei ten turėsite laiko nusistatyti iš naujo ir jaustis pasiruošę mėgautis likusia dienos dalimi. Jei norite, įvertinkite laiką ir tik su savo partneriu, nes kitaip galite jaustis taip, lyg visa diena praskrieja bematant vienas kitą.

Galite išmesti tradiciją pro langą ir nekreipti dėmesio į šeimos spaudimą

Man nesvarbu, ar dauguma žmonių pirmą kartą šoka, ar tavo mama tikrai nori, kad sakytum kalbą – tai tavo diena. Kai tik pradėsite planuoti, nuspręskite, kad tai vyks jūsų sąlygomis. Turėtumėte jaustis saugūs, laimingi ir patenkinti – ir jei tai reiškia, kad jūsų vestuvės visai neatrodo taip, kaip nori jūsų uošviai arba tradicijos, tebūnie.

Taip pat tobulas vestuves garantuoja tobula vestuvių vieta. Kairiūkščių dvaras yra viena geriausių vietų švęsti savo vestuves. Didelė erdvė lauke ir viduje, patogūs kambariai, skanus maistas, taigi viskas ko reikia tobuloms vestuvėms. Sodyba randasi netoli Kauno, Kauno rajone.