Robin Schulz Alane ft. WES

Pastaraisiais mėnesiais DJ ir prodiuseris iš Vokietijos Robin‘as Schulz‘as buvo tikrai labai užsiėmęs kūrybiniais ieškojimais, muzikos kūrimu bei gilinimusi į muzikos istoriją. Tai davė iš tiesų puikių vaisių. Vienas iš jų daina „Alane“. Originali kūrinio versija topų viršūnes užkariavo dar 1996-aisiais ir mes esame tikri, kad daugelis ją tikrai prisimins. Kaip teigia pats Robin‘as: „Wes daina „Alane“ buvo viena mėgstamiausių mano vaikystės dainų. Vos tik pradėjau savo kaip muzikanto karjerą, visada norėjau turėti savąją dainos versiją, tačiau laukiau tinkamo momento. Ir štai jis pagaliau atėjo“. Žodis „Alane“ Afrikos Bantu genčių kalba reiškia „meilės dainą“.

AFROJACK Cloud 9 ft. JEREMIH

Grammy apdovanojimą savo kišenėje jau turintis bei produktyvumu garsėjantis DJ ir prodiuseris iš Nyderlandų Afrojack su trenksmu grįžta į Lalunos eterį, o jei pasakius visiškai tiksliau „užsuka bytą“ su naujausiu savo kūriniu „Cloud 9“. Elektroninės šokių muzikos daina tikrai nepalieka abejingų visame pasaulyje, nes jau dabar įvairiose platformose renka šimtus tūkstančių peržiūrų. Net neabejojame, kad lengvas visiškai vasariškas Afrojack darbas ras savo klausytoją ir Lalunos eteryje. Vokalo partiją įrašė dainų autorius, muzikantas bei reperis iš Čikagos Jeremih Phillip Felton arba tiesiog Jeremih.

WANKELMUT Can't Force Love

Debiutas Lalunos eteryje! Debiutantas – DJ ir prodiuseris iš Vokietijos Jacob Dilsner. Jo sceninis pseudonimas – Wankelmut. Jam trisdešimt dveji, dainas kuria nuo 201-ųjų metų. Nors iki šiol vyrukas nėra išleidęs nė vieno albumo, sėkme topuose iki šiol pasigirti taip pat negalėjo. Tačiau negailėdamas jėgų kūrė toliau ir štai naujausias jo darbas „Can‘t Force Love“ jau siūlomas į karščiausią Lalunos Top 40-ką ir turi visus šansus tapti absoliučiu šios vasaros hitu, nes jau dabar internetas ūžia, peržiūros didėja geometrine progresija, o ir radijo stotys visoje Europoje uždegė Wankelmut žalią šviesą. Taip darome ir mes Lalunoje.

BILLIE EILISH Ilomilo (MBNN Remix)

Skandalingoji devyniolikmetė Billie Eilish ir vėl su mumis. Lalunos eteryje ji pristato naujausią savo dainą „Ilomilo“. Į akis iš karto krenta dainos pavadinimas. Kompiuterinių žaidimų mėgėjai nesunkiai susigaudys, jog tai yra 2010-aisiais išleistas, kiek keistokas žaidimas. Interviu, kalbėdama apie naujausią savo kūrinį Billie prisipažino, jog tai jos pat mylimiausias vaikystės žaidimas ir ji dar tada davė sau pažadą, kad kai bus garsia dainininke būtinai vieną iš savo dainų pavadins jo garbei. Originali kūrinio versija yra labai lėta bei mistiška, tačiau kam reikalingi šokių muzikos prodiuseriai? Ogi tam, kad dainą adaptuotų radijo eteriui.

JOVANI Crazy ft. JUSTINAS JARUTIS

Jonas Nainys, žinomas kaip DJ Jovani, ir Justinas Jarutis Lalunos eteryje pristato karštą naujieną. Ne pirmą kartą bendradarbiaujantys atlikėjai publikai dovanoja naują dainą „Crazy“. Dėdami šią dainą į savo grojaraštį esame visiškai tikri, kad ją išgirdę tikrai pasigarsinsite savo garso šaltinius. Kaip teigia Jovani: „Labai džiaugiuosi, kad su Justinu esame ne tik kūrėjai, bet ir artimi draugai. Tai yra jau antrasis bendras mūsų singlas – savotiškas pratęsimas ankstesnio vasaros hito „Wildest Dreams. Ši daina yra skirta vasarai. „Crazy“ arba kiek išprotėjeliškai, taip siūlome pradėti vasarą ir džiaugtis pačiomis geriausiomis emocijomis.

  •  
  •  
  •