LADY GAGA Stupid Love

Dažniausiai pasitaikančiu atveju muzikantai dainas tiesiog oficialiai pristato ir žinoma laukia teigiamų įvertinimų. Tačiau būna ir taip, jog daina tyčia ar netyčia yra nutekinama į internetą ir taip ganėtinai skandalingai pasiekia klausytojų ausis. Taip nutiko ir su naujausia Lady Gaga daina „Stupid Love”. Prieš keletą dienų daina netikėtai atsirado socialiniame tinkle Twiter, o Lady Gaga tiesiog tai pavadino skandalu ir atsiribojo nuo tolesnių išvadų bei komentarų. Šiuo metu aiškus tik du dalykai. Pirmas: ši daina tikrai bus įtraukta į jau šeštąjį muzikantės albumą. Antras: be jokios abejonės daina taps vienu iš didžiausių 2020-ųjų metų hitų.

SELENA GOMEZ Rare

Po praėjusių metų pabaigoje singlo pavidalu išleistos bei hitu tapusios Justin’ui Bieber’iu dedikuotos dainos „Lose You To Love Me” Selena Gimez pristato ir antrąjį kūrinį „Rare” iš sausio dešimtąją dienos šviesą išvydusio jau trečiojo to paties pavadinimo studijinio albumo. Dainai kaip ir visam albumui kritikai ne veltui į kairę ir į dešinę žarstė komplimentus. Albumas debiutavo iš karto pirmoje Billboard Top 200 vietoj. Tuo metu to paties pavadinimo dainai pasauliniuose topose taip pat sekasi tiesiog fenomenaliai. Pats metas ir mums pasižiūrėti kaip dainai seksis Lalunos Top 40-ke ir ar ras daina kelią į pačias aukščiausias pozicijas. O tai nuspręsti galite tik Jūs, klausytojai.

JONAS BROTHERS What A Man Gotta Do

Brolių Jonų trijulė kur buvę kur nebuvę ir vėl kartu su mumis. Kaip teigia pernai po pertraukos vėl kartu kurti pradėję Kevin’as, Joe ir Nick’as susibėgti ir sudėti savo kūrybinę patirtį buvo pats geriausias jų karjeros sprendimas. Tuo pat metu broliai sako, kad ir šešerių metų pertrauka bei solo karjeros davė daugiau pliusų nei minusų bei padėjo jiems užaugti kaip asmenybėms. Ir iš tiesų net patys kandžiausi kritikai sutinka, jog pastarieji „Jonų” kūriniai yra žymiai brandesni nei kurti iki pertraukos. Naujausia daina „What A Man Gotta Do” yra tobulos energijos užtaisas, o priedainį galime dainuoti po pirmos kūrinio perklausos.

DAVID GUETTA Make It To Heaven (Rework) ft. MORTEN and RAYE

2019-ųjų lapkričio mėnesį prancūzas David Guetta kartu su prodiuseriu iš Danijos Morten Breum sukūrė daina „Make It To Heaven”. Vos per pirmą savaitę dainą interneto platformose perklausė dvylika milijonų žmonių, dainos vizualizacija buvo peržiūrėta daigiau nei pusantro milijono kartų. Kaip teigia David Guetta, jam tai buvo nedidelis šokas, nes daina jis buvo ne iki galo patenkintas. Dešimtbalėje sistemoje prodiuseris naujajam kūriniui tuomet davė aštuonis balus. Būtent dėl to David’as nieko nelaukdamas įkalbėjo Morten’ą atnaujinti dainą. Ir štai 2020-ųjų pradžioje mes turime kiek perdarytą dainos „Make It To Heaven“ versiją.

ALICIA KEYS Underdog

Nuo paskutinio Alicia Augello-Cook studijinio albumo „Here” prabėgo beveik ketveri metai ir štai pianinu tobulai skambinanti dainininkė grįžta ir grįžta su trenksmu. Alicia melomanams ne tik pristato naujausią savo dainą „Underdog”, bet ir atskleidė, jog septintasis studijinis albumas „Alicia” pasirodys dar šiais metais. Prie naujausios dainos kaip ir viso albumo kūrybos labai svariai prisidėjo Ed’as Sheeran’as su kompanija, o tai reiškia tik vieną - puikią kokybišką muziką ir komercinę albumo sėkmę. Pirmoji sėkmė šiais naujaisiais 2020-aisiais Alicia Keys aplankė: mes Lalunoje dainą „Underdog” pristatome kaip vieną iš karščiausių šio sezono naujienų.

  •  
  •  
  •