The Weeknd Save Your Tears

Naujausias trisdešimtmečio kanadiečio Abel’io Tesfaye arba The Weeknd darbas „Save Your Tears” yra įrašytas vienuoliktu numeriu kovo 20 dienos šviesą išvydusiame ketvirtajame albume „Afrer Hours”. Na, o šią savaitę mes Lalunoje šią dainą skelbiame pirmąja ir pačia karščiausia naujiena, o tiksliau jėgagroju. Kaip ir prieš tai mūsų topo pirmoje vietoje išbuvusi The Weeknd daina „Blinding Lights“, taip ir ši sukurta pagal geriausias aštuoniasdešimtųjų sinth pop stiliaus tradicijas, turi puikią ir gerai įsimenamą melodiją ir gerą „vaibą”. Melomanai teigia, kad daina sukurta dainininką „ant ledo” palikusiai ex merginai Selenai Gomez.

PAULA Wanted U

Devyniolikmetė atlikėja Paula Valentaitė Lalunos eteryje pristato savo naujausią dainą „Wanted U“. Pasak atlikėjos, šios dienos teko luktelėti, bet yra laiminga, kad įtemptu periodu gali dalintis muzika ir praskaidrinti kasdienybę žmonėms. Taip pat teigia, kad šiandien pristatoma daina puikiai atspindi ją pačią: „Kurdama šią dainą galvojau apie tai, kaip nelengva yra paleisti, bet tada supratau – tam, kad tai atsitiktų, turiu tiesiog išgyventi visas su tuo ateinančias emocijas, leisti sau prisiminti viską, pabūti su tuo ir tada, kiek įmanoma pamiršti. Jaučiu, kad tiek rašant šią dainą paleidau dalį tų sunkių jausmų“. Paula papasakojo, kad įrašų studijoje išgyvenimais dalinosi su kitais muzikos prodiuseriais, istorija apie praradimus ir susitaikymus nebuvo svetima ir jiems. Dainą atlikėja kūrė kartu su prodiuseriais Gyčiu Valicku – Echoes ir Oskar‘u Nyman‘u.

LITTLE MIX Break Up Song

Kone didžiausia pastarųjų metų kuriozinė situacija susidarė aplink merginų grupę Little Mix. Europoje jos garbinamos lyg deivės, o štai Jungtinėse Valstijose jos beveik nežinomos. Anot tiek vietinių tiek ir JAV muzikantų bei muzikos kritikų, tokia situacija neturi precedento ir vadina ją nepamatuotu ignoravimu. Tačiau jau dabar gali viskas kardinaliai keistis. Daina „Brake Up Song” turi absoliučiai visus šansus užkariauti ir Jungtinių Valstijų rinką. Kritikai jau dabar naujausią merginų kūrinį vadina pačiu geriausiu per visą grupės istoriją. Taip pat labai pataikyta ir su dainos stiliumi. Kaip ir šiuo metu darosi įprasta, daina sukurta naudojant geriausius aštuoniasdešimtųjų muzikos triukus.

JUBEL Someone

Praėjusių metų vasarą su Chris Rea dainos „On The Beach” perdirbiniu išgarsėjęs prodiuserių duetas iš Švedijos Jubel 2020-uosius pradeda su trenksmu ir šauna tiesiai į grojamiausių Lalunos dainų penketuką. Šiais metais savo debiutinį mini albumą išleidęs duetas neslepia, jog artimiausioje ateityje, ypač susidarius situacijai kurios metu geriausias būdas puikiai leisti laiką yra užsidarius studijoje, dienos šviesą išvys ir pirmasis pilnas studijinis albumas. Grįžtant prie dainos galime paminėti, jog joje persipina skandinaviškoji elektroninė šokių muzika bei aukštyn keliantis atsipalaiduoti ir gražia ateitimi tikėti verčiantis uplifting stilius. Dainoje, teik elektronika, tiek akustika bei žinoma vokalas dera tiesiog tobulai.

TONES AND I Bad Child

Australų atlikėja Tones And I Lalunos eteryje pristato dvi naujausią savo dainą „Bad Child“. Ši daina simbolizuoja kitą etapą rekordus sumušusios kylančios žvaigždės gyvenime – tai pirmieji nauji kūriniai po 2019-ųjų debiutinio minialbumo, „The Kids Are Coming“, kuriame skambėjo ir pasaulinis hitas „Dance Monkey“. Beje pastarasis Tones And I kūrinys įrašė atlikėją į muzikos istoriją. Jis ne tik tapo daugiausia kartų „Spotify“ platformoje klausytu kūriniu, bet ir sugeneravo 2 mlrd. perklausų ir pelnė platininį apdovanojimą JAV, bei multiplatininį ar deimantinį apdovanojimus dar penkiolikoje pasaulio šalių.

  •  
  •  
  •