LADY GAGA Sour Candy ft. BLACKPINK

Vaikinų grupės BTS ir merginų Blackpink iš Pietų Korėjos fenomenas tęsiasi, pusiau korėjietiškai, pusiau angliškai dainuojančios grupės yra tai ko, panašu, pasauliui šiuo metu reikia. Taigi, kodėl nepasinaudojus fenomenu ir pripažintoms pasaulio muzikos ikonoms, tokioms kaip Lady Gaga. Daina „Sour Candy“ – jau šeštasis singlas iš gegužės pabaigoje dienos šviesą išvydusio jau šeštojo atlikėjos studijinio albumo „Chromatica“.

 • Balsuoti
 • (3.5)

ELECTRONIC I Carrying The Light

Dar 2012-aisiais susiformavęs elektroninės muzikos projektas „Electronic I“ į Lalunos eterį grįžta po dvejų metų pertraukos. Didelės sėkmės sulaukusio su „SEL“ įrašyto „Lyja“ autoriai mums visiems pristato naujausią savo dainą „Carrying The Light“. Po dvejų metų pertraukos naują dainą pristatančio projekto „Electronic I“ lyderis Paulius Sinkevičius neslepia, kad ją sukūrė išgyvendamas daugybę prieštaringų jausmų. „Abejingumas, bendrumo jausmas, ėjimas į priekį, kad ir kaip sunku bebūtų – šią dainą parašiau apimtas tokių jausmų ir veikiamas juos nulemiančių aplinkybių, – sako P. Sinkevičius – Daina „Carrying The Light“ apie šviesą žmogaus viduje ir apie tos šviesos nešimą bet kokiomis sąlygomis“.

SIGMA High On You ft. JOHN NEWMAN

Nors prodiuserių duetas iš Didžiosios Britanijos „Sigma“ vis dar yra laikomas Drum‘n‘Bass stiliaus atstovais, tačiau vyrukai vis dažniau perlipa stilių ribas ir sukuria puikų produktą EDM stiliumi. Daina „High On You“ ne išimtis. Vokalo partiją naujausiai „Sigma“ dainai sukūrė visiems mums puikiai pažįstamas John‘as Newman‘as. Kalbėdami apie bendrą darbą tiek Sigma, tiek John‘as negailėjo vieni kitiems pagyrų. „Mes visada norėjome dirbti su John‘u, nes esama didžiuliai tiek jo kaip asmenybės, tiek kaip vokalisto gerbėjai, todėl esame labai laimingi kad pagaliau mums pavyko padaryti šį ta gražaus kartu“. -teigė „Sigma“ duetas. Tuo tarpu John‘as Newmanas interviu sakė, kad jam yra didelė garbė dirbti su tokiais profesionaliais prodiuseriais bei darbą kartu netgi pavadino „ dar vienu dideliu žingsniu į priekį“.

BENJAMIN INGROSSO Shampoo

Dvidešimt dviejų metų dainininkas ir muzikantas iš Švedijos Benjamin Daniele Wahlgren Ingrosso grįžta į Lalunos eterį su visiškai šviežiu kūriniu, taip užtildydamas kritikus, kurie jau keletą kartų bandė įrašyti muzikantą į tingių žvaigždžių gretas. Naujausią dainą jis pats savo Instagram paskyroje savo gerbėjams pristatė gyvos transliacijos metu bei papasakojo, kad daina „Shampoo“ yra apie visus gerus, jaudinančius, kartais stresą varančius dalykus prieš pirmąjį pasimatymą. Elektronic-pop stiliaus daina tikrai papuoš Lalunos eterį, o galbūt kam nors taps pasiruošimo pasimatymams himnu.

 • Balsuoti
 • (3.33)

24KGOLDN Valentino ft. IMANBEK

Dvidešimt keturių karatų aukso berniukas arba 24kgoldn debiutuoja Lalunos eteryje. Šiek tiek apie patį dainų kūrėją bei reperį. Jam vos devyniolika metų, tačiau repuoti jis pradėjo būdamas vos keturiolikos metų ir jam tai sekėsi tikrai neblogai. Kelios jo sukurtos dainos nors ir nekilo į aukščiausias topų pozicijas, bet juose lankėsi. Žinoma, labiausiai jam iki šiol pasisekė pernai ir būtent su daina „Valentino“, tačiau tik savo gimtosiose Jungtinėse Valstijose. Taip buvo iki tol, kol dainos neišgirdo DJ ir prodiuseris iš Kazachstano Imbanek. Prieš gerus metus neatpažįstamai pakeitęs Saint Jhn dainą „Roses“, tą patį jis padarė ir dabar. Iš jaunimo tarpe populiaraus New-Rap stiliaus prodiuseris sulipdė dar vieną puikų šokių muzikos hitą.

8 KAMBARYS Jie viska zino apie mus

Grupė „8 Kambarys“ vos per metus iš niekam nežinomų reperių virto pripažintais scenos vilkais. Dar prieš kurį laiką vyrukai dirbo visus įmanomus darbus tam, kad galėtų investuoti į savo kūrybą, muziką „prastumti” į radijo eterį bei pasirodyti arenose. Panašu, jog jiems tai padaryti tikrai pavyko. Lalunos eteryje pristatome naujausią dueto dainą “Jie viską žino apie mus”. Daina plačiajai visuomenei oficialiai pristatyta praėjusį penktadienį, o nuo šiandien ši lyriška baladė su geru pagreičiu pradės skambėti ir Lalunos eteryje.

 • Balsuoti
 • (4.15)

TWENTY ONE PILOTS Level Of Concern

JAV grupė „Twenty One Pilots“ Lalunos eteryje pristato „Level of Concern“ – tai nauja daina, kurią grupės nariai parašė COVID-19 pandemijos metu. Vilties įkvepiantis kūrinys pasiekiamas visose muzikos klausymosi platformose nuo šiandien ir Lalunos eteryje. Grupės nariai Tyleris Josephas ir Joshas Dunas dalį už naują kūrinį surinktų lėšų paaukos „Crew Nation“ – tai specialus pasaulinis fondas, padedantis nuo koronaviruso nukentėjusiems žmonėms, kurie dirba koncertų organizavimo versle. „Twenty One Pilots“ lyderis Tyleris Josephas visai neseniai savo „Twitter“ paskyroje paskelbė, kad būdamas saviizoliacijoje kuria naują muziką. „Visą laiką kuriu, bet jaučiu, kad vieną dainą turime išleisti jau dabar. Manau, kad ji paprasta, bet suteikianti labai daug vilties“, – apie dainą, kurią pirmą kartą sukūrė su elektrine gitara, pasakojo Tyleris. „Level of Concern“ – pirma nauja „Twenty One Pilots“ daina, pasirodanti po 2018-ųjų albumo „Trench“. Vos tik pasirodęs pastarasis albumas sulaukė neįtikėtinos tarptautinės sėkmės – tapo „auksiniu“, „Grammy“ laureatų duetui šis įrašas padėjo sumušti asmeninį rekordą – per pirmąją savaitę JAV parduota daugiau kaip 175,000 albumo kopijų. Šis populiarus albumas pasaulyje perklausytas du milijardus kartų.

 • Balsuoti
 • (3.8)

ALANAS CHOSNAU Mano Naktys ft. LEON SOMOV

Vos prieš kelis mėnesius Lietuvos muzikos padangėje įsikūręs Leon Somov ir Alano Chošnau duetas vėl kartu su mumis. Su šiandieniniai pandemijos bangai nubloškus pasaulį į atskirties nuo mylimųjų gretas, aktualiu kūriniu. Kaip prisipažino dainos prodiuseris Leonas Somovas: „Mano naktys” - pati pirmoji daina kurią pradėjome kurti susitikę su Alanu, tačiau laukėme tinkamo laiko. Vis atrodė, kad dainoje kažko trūksta, todėl pradėjome ieškoti savito skambesio, bandėme įvairius išraiškos stilius, taip atsirado net keletas šios dainos versijų”, - pranešime spaudai atvirai. Atlikėjas Alanas Chošnau pridūrė, jog lėtoji „Mano naktys” versija yra originalas. „Kuomet nusprendėme filmuoti muzikinį klipą, pamanėme, kad dabar puiki proga ja pasidalinti su klausytojais. Karantine visų tempas lėtėja, naktys trumpėja, o mintys kaip vėjo... esame kartu su visais”.

KATY PERRY Daisies

Kūdikio besilaukianti Katy Perry Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Daisies“, skirtą įamžinti neštumą ir visas geras su šiuo gyvenimo tarpsniu susijusias emocijas. Savo socialinėse paskyrose dainininke su gerbėjais pasidalino ir platesne dainos prasme ir reikšme: „Parašiau šią dainą prieš porą mėnesių kaip priminimą laikytis tikslo, kurį esi sau numatęs, kad ir ką sakytų kiti“. Dainos vaizdo klipe Katy taip pat įamžino vieną gražiausių savo gyvenimo akimirkų – nėštumą. Šiame jautriam kūriniui skirtame klipe dainininkė pademonstravo daugiau nei tik nėščiosios pilvą. Katy Perry įsiamžino nuoga šalia krioklio.

 • Balsuoti
 • (4.67)

DADDY WAS A MILKMAN Innocent Town

Ignas Pociūnas, Lietuvai geriau pažįstamas „Daddy Was A Milkman“ pseudonimu, Lalunos eteryje pristato naują dainą „Innocent Town“. Naują Igno kūrinį įkvėpė tuščios, koronaviruso pandemijos paveiktos Vilniaus gatvės. Kaip teigia pats muzikantas: „Tema dainai atsirado iš visai paprastos situacijos. Ėjo į pabaigą antra karantino savaitė, o aš turėjau keletą neatidėliotinų reikalų, todėl pirmą sykį iš namų išlindau į miestą“, – pasakojo Ignas Pociūnas. „Daddy Was A Milkman“ – „Innocent Town“: „Nors buvo ne pakeliui, važiuodamas automobiliu tyčia prasukau pro Vilniaus senamiestį, dažnai taip darau, tiesiog šiaip sau. Kažkoks siurrealus vaizdas – tokį tuščią jį galėjai pamatyti nebent gilią naktį. Mano miestas, kuris visuomet pulsuoja gyvybe, yra pilnas šurmulio ir judesio, dabar buvo nykus ir tarsi vienišas. Pasidarė gaila jei ne visai sustojusio, tai bent gerokai stabtelėjusio gyvenimo, ir tuo pačiu miesto, kuris dėl šios priverstinės ramybės yra visiškai nekaltas. Galima sakyti, kad šita daina skirta savam miestui“. Nors subalansuota Vilniui, puikiai tiks ir mūsų Klaipėdai.

 • Balsuoti
 • (4.2)

DONNY MONTELL Leisk Mylet ft. MARK LES

Donatas Montvydas savo vieną populiariausių hitų LEISK MYLĖT atnaujino drauge su Mariumi Leskausku, savo muzikinių pasirodymų meno vadovu. Idėja suteikti dainai naujo skambesio kilo būtent Mariui, nes be šio kūrinio neapsieina nei vienas Donato koncertas. Šią savaitę ši daina pristatoma ir Lalunos eteryje. Kaip pasakojo pats Donatas: „Šio kūrinio pirmieji akordai gimė mokyklos aktų salėje, kai man buvo 17 metų. Nemažai istorijų sukasi apie šią dainą, bet tiesa yra ta, kad jau tada svajojau turėti jaudinančią meilės baladę. Mariui pasiūlius, kad pats laikas šią dainą išgirsti kitaip, sėdom prie įrašų ir baladei suteikėm visiškai naują spalvą ir stilių. Tiesa juokauju, kad Marius pasiūlė atnaujinti dainą, nes matyt senoji jos versija labai jam atsibodo”.

 • Balsuoti
 • (3.14)

ROLLING STONES Living In A Ghost Town (Alok Remix)

Garsioji britų roko grupė "The Rolling Stones" pirmą kartą per aštuonerius metus išleido naują singlą pavadinimu "Living in a Ghost Town" ("Gyvenimas vaiduoklių mieste"), įrašytą karantino metu ir jį pristato Lalunos eteryje. "Studijoje įrašinėjome naują muziką prieš karantiną ir mums atrodė, kad viena daina atspindi aplinkybes, kuriomis gyvename šiandien. Mes dirbome ties ja izoliuotai... pavadinta "Living in a Ghost Town". Tikimės, kad jums patiks", — savo "Twitter" paskyroje teigė Džageris. Kaip pažymi žurnalas "Rolling Stone", singlą daugiau nei prieš metus sukūrė Mikas Džageris su Keitu Ričardsu. Vėliau dainos žodžiai buvo šiek tiek pakeisti atsižvelgiant į esamą situaciją.

DIPLO Do Si Do ft. BLANCO BROWN

Visiems puikiai pažįstamas Dj ir prodiuseris Diplo, anot jo paties atrado savo gyvenimo misiją. Misija - į vieną tobulą vienetą sujungti du Jungtinėse Valstijose ypač populiarius muzikinius stilius - elektroninę šokių muziką ir kaubojiškąjį country. Eksperimentas, panašu, pasisekė ne tik JAV, bet ir šiapus Atlanto – „Do Si Do” kelionę Lalunoje pradeda tiesiai iš jėgagrojo pozicijos. Vokalo partiją kūrinyje atlieka trisdešimt penkerių juodaodis country muzikos specialistas Bennie Amey III arba Blanco Brown. Iki šiol pop ir šokių muzikos scenoje labiau žinomas kaip Pitbull ir Chriss Brown prodiuseris.

 • Balsuoti
 • (3.5)

GIEDRE Uzgis Iki Vestuviu

Atlikėja Giedrė jau pateko į Lietuvos muzikos istoriją kaip pirmoji surengusi gyvo garso koncertą daugiau nei 300 žmonių karantino metu: scenoje vykusį pasirodymą žiūrovai stebėjo automobiliuose. Šią patirtį Giedrė vadina kosmine, o klausytojams pateikia dar vieną staigmeną – naują dainą „Užgis iki vestuvių“. Kaip apie naujausią savo dainą kalba pati Giedrė: „Nauja daina yra apie tai, kad kiekvienas žmogus yra laisvas rinktis – būna ir taip, kad meilė trunka trejus metus, o po to baigiasi kuras, prakiūra bakas ir pildyk nepildęs – ašaromis toli nenuvažiuosi. Vis dėlto šios dainos tekstas visiškai nebūdingas mano melancholijai ir viskas čia kaip chrestomatinėje pasakoje – „Gyveno ilgai ir laimingai“.

 • Balsuoti
 • (4.33)

KIESZA Crave

Ją internetinė žiniasklaida jau kurį laiką vadina per mažai įvertinta ar net nuvertinta pop muzikos karaliene. Iš vienos pusės jai absoliučiai nieko nestinga - geri prodiuseriai, įrašų kompanija bei puikus balsas. Tačiau labai dideliais ar net karališkais pasiekimais Kiesza kol kas pasigirti negali. Yra gera žinia: naujausias jau trečiasis jos studijinis albumas „Crave” jau dabar vadinamas geriausiu atlikėjos karjeroje. To paties pavadinimo singlas iš naujausio albumo ne išimtis. Nuo pirmų akordų kabinanti melodija, aštuoniasdešimtaisiais itin populiari bėganti boso partija ir žinoma nuostabus ir įsimenantis Kiesza vokalas garantuoja dainos sėkmę visame pasaulyje. Pirmoji sėkmė jau Kiesza kišenėje - jos daina kelionę link Lalunos Top 40-ko viršūnės.

 • Balsuoti
 • (4.5)

SURF MESA Ily ft. EMILEE

Tai kas gera ir gražu niekada nemiršta. Tokia frazė galvoje pradeda suktis vos išgirdus svajingus naujausios Surf Mesa dainos akordus. Ir iš tiesų originaliai dainos „ILY“ arba „I Love You Baby“ šiais metais sukanka penkiasdešimt treji. 1967-ųjų absoliučiu vasaros superhitu tapusi Frankie Valli daina, o tiksliau vienas dainos stulpelis šiais metais prikeliamas naujam gyvenimui ir labai panašu, jog taps neabejotinai vienu iš grojamiausių ir 2020-ųjų vasarą. Jau dabar įvairiose internetinėse platformose daina turi milijonus peržiūrų ir yra tarp penkiasdešimties klausomiausių šių metų Spotify kūrinių.

 • Balsuoti
 • (3.67)

SIA Saved My Life

Viena populiariausių ir produktyviausių Australijos atlikėjų SIA Lalunos eteryje pristato naują savo dainą „Saved My Life“. Beje, dainą kartu sukūrė nūdienos paauglių dievinama Dua Lipa, o ją prodiusavo vienas populiariausių šiandienos prodiuserių Gregas Kurstinas. Kaip visi puikiai suprantame, daina tiesiog užprogramuota sėkmei visame pasaulyje.

 • Balsuoti
 • (4.8)

ARIANA GRANDE Stuck with U ft. JUSTIN BIEBER

Vieni populiariausių pasaulio atlikėjų Ariana Grande ir Justinas Bieberis Lalunos eteryje pristato pirmą, kartu įrašytą dainą „Stuck With You“. Visas už šį kūrinį gautas pelnas bus skirtas „First Responder“ vaikų fondui. Fondas pasirūpins dotacijomis ir stipendijomis sveikatos priežiūros darbuotojų vaikams, greitosios pagalbos darbuotojams, paramedikams, policijos pareigūnams ir ugniagesiams, dirbantiems kovos su COVID-19 fronto linijoje. Kaip teigė Justin‘o vadybininkas Scooteris Braunas: „Mes norėjome parodyti savo dėkingumą vyrams ir moterims, dirbantiems fronto linijose, kurie nepailstamai dirba dėl mūsų sveikatos ir saugumo per šią krizę. Jie yra kasdieniai didvyriai. Dabar jie ir jų šeimos labiau nei bet kada nusipelno mūsų palaikymo".

 • Balsuoti
 • (4.75)

SAM SMITH I'm Ready ft. DEMI LOVATO

Sam Smith ir Demi Lovato pirmą kartą sukūrė bendrą dainą ir sako, jog jie pasiruošę užkariauti viso pasaulio radijo stočių geriausią eterio laiką. Naujoji daina tai dar vienas singlas iš šiais metais pasirodysiančio jau trečiojo studijinio albumo “To Die For”. Beje albumas turėjo būti išleistas gegužės pirmąją, tačiau dėl visiems suprantamų priežasčių pasirodymo laikas buvo perkeltas nenustatytam laikui. Kaip teigia pats atlikėjas, Korona virusas ne tik nenumatytai nukėlė albumo pristatymą, tačiau pakoreguos tiek jo pavadinimą bei papildys jo turinį.

The 1975 If You're Too Shy (Let Me Know)

Britai „The 1975“ birželį turėtų išleisti naują albumą „Notes On A Conditional Form“. Tiesa, kalbama, kad kelis kartus perkelta jo pasirodymo data gali būti dar labiau pavėlinta. Kad ir kaip ten bebūtų, naujo albumo belaukiant Mančesterio grupė Lalunos eteryje pristato dar vieną naują dainą iš jo. Kūrinio pavadinimas „If You’re Too Shy (Let Me Know)“. Daina atlikta drauge su trisdešimt dviejų metų britų elektroninės bei R&B muzikos atlikėja bei kūrėja FKA Twigs. Daina, kaip pastaruoju metu tampa įprasta, nukels mus į aštuoniasdešimtuosius ir leis prisiminti ar iš naujo atrasti lengvą ir kiek užburiantį bei tonizuojantį tų laikų „rokelį“.

JOVANI Taip atsitiko ft. JESSICA SHY

Jonas Nainys, žinomas kaip DJ Jovani, Lalunos eteryje pristato savo naują dainą „Taip atsitiko“. Daina skirta mamoms ir primena, kad mamas mylėti reikia ne tik vieną dieną, bet ir ištisus metus. Naujausias atlikėjo kūrinys, kuris yra įrašytas kartu su dainininke Jessica Shy. Kaip teigia pats Jovani: „Pagrindinė šio kūrinio žinutė yra tokia: jei kažkas bloga gyvenime įvyksta, reikia būtinai pasakyti mamai. Ji geriausia patarėja“. Taip pat priduria: „Labai džiaugiuosi dėl Jessicos Shy – atėjo jos metas. Ji ne tik yra įspūdinga atlikėja, bet ir puikiai rašo dainas lietuvių ir anglų kalbomis. Džiaugiamės, kad ji prisijungė prie mūsų „Open Play“ komandos. Šiemet planuojame išleisti daug naujų jos singlų ir bendrų kūrinių su kitais atlikėjais“.

 • Balsuoti
 • (2.75)

LA VISION AND GIGI D'AGOSTINO Hollywood

Gyva legenda vėl atakuoja! Dvi skirtingos Italijos prodiuserių ir DJ kartos karantino metu susivienija, kad sukurtų absoliutų vasaros hitą! Tokiomis ir panašiomis antraštėmis interneto portalai pasitinka naujausią La Vision ir Gigi D‘agostino dainą „Hollywood“. Prodiuseris La Vision pasirinko identišką taktiką, kaip ir mūsiškis Dynoro. Taktika paprasta, pirmąjį savo kūrinį sukurti padedant legendiniam du tūkstantaisiais visą pasaulį iš proto variusiam Gigi D‘agostino. Galime labai drąsiai teigti suveikė ir pirmu ir šiuo atveju. Apie La Vision kalba pusė pasaulio, žinoma ir scenos veteranui neprošal pasireklamuoti ir vėl atsidurti dėmesio centre.

ATLANTA Gero Vejo ft. STANO

Beveik prieš du dešimtmečius superhitu tapusi Stano ir Elenos Puidokaitės-Atlantos sukurta daina „Gero vėjo“ atgimė naujam gyvenimui ir mes Lalunoje negalime tuo nepasidžiaugti. Stano neslepia, kad per aštuoniolika dainos gyvavimo metų jo ir Elenos gyvenimai smarkiai pasikeitė, tačiau trijų vaikų tėvas juokiasi, kad pokyčiai galėjo būti dar rimtesni. „Jei prieš aštuoniolika metų su Elena būtume susilaukę vaikų, dabar teoriškai jie galėtų turėti ir savo atžalų, o mane kažkas vadintų seneliu Stano“, – juokiasi atlikėjas Stanislovas Savickis-Stano. Šiam kūriniui – jau aštuoniolika metų. Per tą laiką atlikėjų gyvenime daug kas pasikeitė, bet abudu džiaugiasi, kad visi pokyčiai – tik į gera. „Jeigu tais laikais man kas nors būtų pasakęs, kad tas sulysęs baltapūkis dainininkas Stano turės tris vaikus, juokčiausi balsu“, – pasakoja Atlanta. Naujam gyvenimui prikelta daina – lyriška ir jautri, ko gero, daug kam sukels prisiminimų. Atlikėjai tikisi, kad tie prisiminimai bus išskirtinai geri.

Alesso Midnight ft. LIAM PAYNE

Kai siurprizai pateikiami netikėtai, tuomet efektas yra tikrai didelis. Buvęs One Direction narys Liam Payne savo fanus visiškai išvertė iš koto – gerąja prasme. Dainininkas neseniai savo „Instagram“ paskyroje pranešė: „Džiaugiuosi turėdamas teisę pranešti, kad išleidžiamas mano naujas singlas. Aš dirbau kartu su Alesso. Daina vadinasi „Midnight“. Bendradarbiavimo partneris, švedų didžėjus Alesso kuris yra atsakingas už dainos ritmiką ir visą studijos darbą taip pat labai džiaugėsi galutiniu rezultatu ir neatmetė galimybės tęsti bendradarbiavimą su Liam’u ir ateityje.

 • Balsuoti
 • (3.33)

MARSHMELLO Be Kind ft. HALSEY

Susidarius nestandartinei situacijai visame pasaulyje žmonėms kaip niekada reikia žinoti, kad viskas bus gerai. Marshmello ir Halsey daina „Be Kind” buvo sukurta nešti mums visiems būtent tą žinią. Garantuojame, jog pagrindinis dainos motyvas įstrigs ilgam ir suteiks ramybę bei gerą nuotaiką. Electro-pop stiliaus dainoje, kaip jau tampa įprasta labai aiškiai jaučiasi labai skanūs aštuoniasdešimtųjų pop muzikos prieskoniai, o dvidešimt penkerių vokalistės iš Jungtinių Valstijų Helsey balsas yra tarsi uoga ant puikaus muzikinio torto. Vienu žodžiu Marshmello ir toliau užsidaręs savo studijoje kepa ir visiems mums dalina iš tiesų nuostabius kūrinius.

DONNY MONTELL No Strings

 • Balsuoti
 • (2.5)

Kygo Freedom ft. ZAK ABEL

Vienu geriausių visų laikų prodiuserių laikomas norvegas Kygo karantino metu laiko namuose nešvaisto veltui. Ne tik specialiose internetinėse transliacijose fortepijonu groja žinomiausias pastarojo meto pasaulyje itin populiarias dainas, bet ir dirba prie naujų savo kūrybos dainų. Šiandien prodiuseris Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Freedom“ iš savo naujausio albumo „Golden Hour“, kuris dienos šviesą išvys jau gegužės 29 dieną. Daina anot Kygo yra skirta visiems pilietiškiems pasaulio gyventojams, kurie laikosi karantino ir ramiai laukia laisvės nuo viruso. Šį kartą Kygo dainos vokalo liniją patikėjo marokiečių kilmės 25-erių britui Zak’ui Abel. Galutinis rezultatas tiesiog puikus.

 • Balsuoti
 • (4.33)

BLACK EYED PEAS Mamacita ft. OZUNA and J.REY SOUL

Kai grupę Black Eyed Peas paliko vokalistė Fergie daug kas interneto platybėse ne kartą ir ne du nurašė grupės galimybes išsilaikyti konkurencingais perpildytoje muzikinėje rinkoje, tačiau panašu, jog vyrukai labai sėkmingai išplaukė. Pasirašė sutartį su Epic Records ir juda toliau. Šį kartą daina kurta kartu su Puerto Riko superžvaigžde Ozuna ir muzikinės scenos naujoke dvidešimt dviejų dainininke iš Filipinų Jessica Reynoso arba J Rey Soul. Užvedanti Black Eyed Peas sukurto reggaeton-house stiliaus tiek ispaniškai, tiek angliškai atliekama daina garantuojame, kad nepaliks abejingų ne tik pasaulyje, bet ir mūsuose.

 • Balsuoti
 • (3.67)

INNA Sober

Tokių metų kaip 2020-ieji, visi sutiksime, absoliučiai netipiniai. Netipiniai jie ir muzikantams – atšaukti koncertiniai turai, nukelti albumų pristatymai, paplonėjusios piniginės. Tačiau kaip visada yra ir šviesioji reikalo pusė. Kuo daugiau reikalų studijose, tuo daugiau fantastiškos muzikos mums. Šią savaitę Lalunos eteryje savo kelią link Top 40-ko pradeda iki dabar Rumunijos pop sensacija vadinama Inna. Dar 2008-aisiais su kūriniu „Hot“ išgarsėjusi atlikėja nė neketina užleisti savo pozicijų. Priešingai – žengia kiek rizikingą žingsnį iš pop-dance į deep-house muzikinį stilių. Prie šių Innos pokyčių svariai prisidėjo neseniai su dainininke pradėjęs dirbti DJ ir prodiuseris iš Šveicarijos Freedo.

 • Balsuoti
 • (4.6)

LADY GAGA Rain On Me ft. ARIANA GRANDE

Iš šios savaitės numeris vienas siūlomų dainų pozicijos startuoja absoliučiai tobulas dviejų supermergaičių duetas. Kaip dabar madinga sakyti - jos surėmė pečius ir visam pasauliui, nepabijokime to žodžio, „teškia“ neabejotiną superhitą. Nors iš esmės ko gi mes dar galime tikėtis iš supermergaičių. Lady Gaga ir Ariana Grande, Ariana Grande ir Lady Gaga ar šiuo metu galima būtų rasti stipresnį vokalisčių tandemą – abejojame. Pati daina, tai šokti verčiantis kūrinys nukeliantis mus į šio amžiaus pirmojo dešimtmečio pradžios šokių aikštelę ir tiesiog iš jos nepaleidžia. Ar po aštuoniasdešimtųjų invazijos į šiuolaikinę muzikos rinką jau atėjo eilė du tūkstantiesiems parodys laikas.

 • Balsuoti
 • (4.88)

JONAS BROTHERS X ft. KAROL G

Broliai Jonai arba Jonas Brothers panašu, kad po sugrįžimo pagavo tą tikrąjį azartą kurti kartu. Jie ir vėt turi ką mums visiems pasiūlyti. Naujausią dainą „X“ jie sukūrė kartu su kolumbiete Karol G, todėl natūralu – dainoje skamba Latina muzikos ritmai. Brolius Jonus mes puikiai pažįstame, o štai apie 29-erių kolumbietę Carolina Giraldo Navarro arba Karol G šiek tiek papasakosime. Scenoje ji nuo penkiolikos. Yra laimėjusi Latina muzikos grammy apdovanojimą bei ne kartą jam nominuota. Taip pat nesibodi nuo Latina muzikos nusukti „į kairę“ ir sukurti vieną kitą daina reggae stiliumi. Vienu žodžiu spalvinga ir sėkminga asmenybė, kuriai mes Lalunoje sakome: „Sveika atvykus“.

BRITNEY SPEARS Mood Ring (By Demand)

Britney Spears, pripažinkime, yra spalvinga asmenybė. Nuo pop princesės iki su depresija kovojančios moters, nuo visiško dugno iki pat debesų ir atvirkščiai. Taip galima apibudinti Britney Spears tieks sceninį, tiek ir asmeninį gyvenimą. Net ir šiais metais buvo pasirodę gandų, jog atlikėja baigia savo muzikinę karjerą, nes nori būti tiesiog „paprasta“ Jungtinių Valstijų piliete ir bum, nauja daina. Tiesa, daina buvo sukurta dar 2016-aisiais, tačiau skirta tik Japonijos rinkai. Pristatydama dainą Britney savo gerbėjams socialiniuose tinkluose prisipažino labai rimtai galvojanti apie naują albumą, o daina „Mood Ring“ yra pirmasis to įrodymas.

 • Balsuoti
 • (4.6)

REGARD X RAYE Secrets

Nuo 2008-ųjų scenoje esantis, tačiau tik pernai su Jay Sean dainos „Ride It“ koveriu visame pasaulyje išgarsėjęs DJ ir house muzikos prodiuseris iš Kosovo Dardan Aliu arba tiesiog Regard į Lalunos eterį grįžta su visiškai šviežia daina. Vokalo partiją išgirdusi muziką iš karto sutiko įrašyti su tokiais scenos grandais kaip Jax Jones bei Jonas Blue dirbusi bei Years and Years, Jess Glynn, Rita Ora ir Khalid koncertiniuose turuose pasirodžiusi, vos 22-jų sulaukusi britė Rachel Agatha Keen arba tiesiog Raye.

 • Balsuoti
 • (4.5)

MELANIE C Blame It On Me

 • Balsuoti
 • (4.33)

Astrid S Dance Dance Dance

 • Balsuoti
 • (3.83)

Ali Gatie Running On My Mind

YUNGBLUD Weird!

Dar viena naujiena Lalunos eteryje. Tai 22-ejų metų dainininkas, dainų autorius ir aktorius iš Didžiosios Britanijos Dominic‘as Richard‘as Harrison‘as, scenoje žinomas kaip Yungblud, Nors jo karjera prasidėjo vos prieš du metus, tačiau šiais metais šis roko muziką kuriantis ir atliekantis vyrukas jau spėjo išleisti du studijinius albumus, o šių metų planuose ir trečiasis. Daina „Weird“ bus į jį įtraukta. Savo karjeros pradžioje piktais tekstais ir keiksmažodžiais garsėjęs Jungtinės Karalystės paauglių dievukas sakosi verčiąs naują puslapį ir nuo šiol bus kiek daugiau teigiamas nei neigiamas personažas.

 • Balsuoti
 • (3.67)

AKON Escape ft. WIZKID

Pastaruoju metu, panašu, jog tampa madinga ne oficialiai išleisti, o „nutekinti“ naujas dainas į internetą, tikintis sulaukti didesnio gerbėjų ažiotažo. Daugelis apie muziką rašančių portalų šias tendencijas jau vadina juokingomis ir siūlo muzikantams nebenaudoti jau kiek pabodusių triukų. Žinoma nei patys muzikantai nei jų įrašų kompanijos niekada neprisipažins, kad tai daro tyčia. Kaip ten bebūtų šią savaitę Lalunos grojaraštį papildo afrikiečių tandemas senegalietis Akon ir dainininkas iš Nigerijos Wizkid. Kaip rašo kritikai, nors daina bus įtraukta į Akon naujausią jau šeštąjį dėl virus nukeltą studijinį albumą, tačiau skambesys yra absoliučiai ne „akoniškas“. Taip padaryti buvo nuspręsta dėl to, kad Wizkid pastaruoju metu buvo dingęs iš gerbėjų akiračio ir finansiškai dainą labiau apsimoka priskirti Akon.

THOMAS RHETT On Me ft. AVA MAX

Jau ne kartą teko įsitikinti, jog „santuoka“ tarp country ir pop muzikinių stilių beveik visais atvejais būna sėkminga. Taip nutiko ir šį kartą. Jungtinėse Amrikos Valstijose itin populiarus Country muzikos atlikėjas ir vis dažniau stilių standartus laužanti visiems mums puikiai pažįstama Ava Max Lalunos eteryje pristato šviežutėlį geros nuotaikos ir emocijos užtaisą pavadinimu „On Me“. Apie gerą užtaisą prakalbome ne be reikalo naujausias Thomas‘o ir Ava‘os darbas yra titulinė naujausio animacinio filmo apie Skubi Du garso takelis. Paklausykit, įvertinkite ir jei patiks balsuokite, nes tik tokiu būdu daina galės puikuotis tarp keturiasdešimties pačių geriausių savaitės dainų mūsų karščiausiame Lalunos Top 40.

 • Balsuoti
 • (3.4)

PAULA Wanted U

Devyniolikmetė atlikėja Paula Valentaitė Lalunos eteryje pristato savo naujausią dainą „Wanted U“. Pasak atlikėjos, šios dienos teko luktelėti, bet yra laiminga, kad įtemptu periodu gali dalintis muzika ir praskaidrinti kasdienybę žmonėms. Taip pat teigia, kad šiandien pristatoma daina puikiai atspindi ją pačią: „Kurdama šią dainą galvojau apie tai, kaip nelengva yra paleisti, bet tada supratau – tam, kad tai atsitiktų, turiu tiesiog išgyventi visas su tuo ateinančias emocijas, leisti sau prisiminti viską, pabūti su tuo ir tada, kiek įmanoma pamiršti. Jaučiu, kad tiek rašant šią dainą paleidau dalį tų sunkių jausmų“. Paula papasakojo, kad įrašų studijoje išgyvenimais dalinosi su kitais muzikos prodiuseriais, istorija apie praradimus ir susitaikymus nebuvo svetima ir jiems. Dainą atlikėja kūrė kartu su prodiuseriais Gyčiu Valicku – Echoes ir Oskar‘u Nyman‘u.

JASON MRAZ Look For The Good

Norite gerų emocijų? Visada prašom. Sakome Jums ir pristatome dar vieną Lalunos naujieną. Tai keturiasdešimt dviejų amerikiečio pop-rock stiliaus atstovo Jason‘o Mraz naujausia daina „Look For Good“. Ir iš tiesų kai aplink švelniai tariant mažokai pozityvių minčių, o pasaulis vis bando išsivaduoti iš iki šiol nematyto sąstingio, ši daina tikrai praskaidrins nuotaiką ir privers aplink save ieškoti tik gerų dalykų. Visiems skanaus.

 • Balsuoti
 • (4.5)

ALLE FARBEN KIDS ft. GRAHAM CANDY

„Visas spalvas“ arba Alle Farben turintis prodiuseris ir DJ iš Vokietijos grįžta į Lalunos eterį su visiškai šviežia bei žinoma vasariška daina „Kids“. Kūrinys iš tiesų puikus vokiškos elektroninės šokių muzikos pavyzdys, kuris skiriasi nuo skandinaviškosios, bet tai toli gražu nereiškia, kad muzika prastesnė ar mažiau įdomi. Kalbant apie įdomius dalykus – išgirdę vokalo partiją tikrai galime pagalvoti, jog dainuoja moteris. Taip nėra. Vokalą Alle Farben patikėjo labai specifinį tembrą turinčiam Naujosios Zelandijos dainininkui bei dainų autoriui Graham Candy. Beje, muzikantai susipažino dar 2013-aisiais kai Graham‘as persikraustė gyventi į Berlyną, tačiau sukurti bendrą dainą vis trukdė aplinkybės ir štai pirmasis vyrukų blynas jau Lalunos eteryje.

 • Balsuoti
 • (3.8)

VIZE Never Let Me Down ft. TOM GREGORY

Dar viena gerą „bytą“ žadanti daina Lalunos eteryje. Kylanti deep-house muzikos žvaigždė Vize ir dainininkas iš Didžiosios Britanijos, kaip dabar madinga sakyti – surėmė pečius ir mums visiems pristato neabejotiną vasaros superhitą „Never Let Me Down“. Dainoje tiesiog tobulai dera gili bei kolonėles draskanti boso partija, pagrindinė melodija ir Tom‘o Gregory vokalas. Taigi visa kūrinio visuma, mūsų ausims yra puiki. Tikimės, kad patiks ir Jums. Kaip teigia pats dvidešimt penkerių dainininkas – pagaliau atėjo ir jo valanda. Tom‘as nesėkmingai bandė į sceną prasimušti dalyvaudamas televizijos talentų šou, tačiau vėliau nusprendė karjerą tęsti pats ir panašu, kad didelį pirmąjį žingsnį jam žengti pavyko.

 • Balsuoti
 • (2.75)

OLIVER HELDENS Details

House muzikos prodiuseris iš Nyderlandų Oliver Heldens Lalunos eteryje šią savaitę pasiruošęs susprogdinti tikrą eterio bombą su daina „Details“. Nuo pat pirmųjų kūrinio akordų supranti, kad ši daina absoliučiai neabejotinas 2020-ųjų hitas, kuris didelėmis raidėmis įsirašys į pasaulio šokių muzikos istoriją. Vokalo partiją dainai sukūrė kylanti Didžiosios Britanijos žvaigždė Boy Matthews. Dainoje persipina energija, house bei uplifting stiliaus spalvos, kurios tiesiog tobulai dera su bėgančia boso partija ir žinoma Boy Matthews vokalo linija.

 • Balsuoti
 • (3.67)

NATALIE TAYLOR Surrender (Martin Jensen Remix)

Kai naujam gyvenimui prikeliamos dešimtmečius skaičiuojančios dainos, nieko nebestebina, tačiau kai originaliai dainos versijai nėra nė penkerių metų, tai jau iš tiesų retas atvejis. 2015-aisiais lyrišką ir tikrai įsimenančią dainą „Surrender“ sukūrė amerikietė Natalie Taylor. Gimtinėje daina buvo populiari, tačiau Europos jai užkariauti taip ir nepavyko. 2020-ųjų pavasario – vasaros sezonas ir žinoma karantinas stipriai pakoregavo prodiuserių planus. Ne išimtis ir danas Martin Jensen, kuris užsidaręs studijoje atrado šią puikią dainą, susisiekė su Natalie ir gavęs leidimą sukūrė šokių aikštelėms ir radijo stotims puikiai tinkančią „Surrender“ versiją.

 • Balsuoti
 • (4.2)

JAX JONES Harder ft. BEBE REXHA

ANNE-MARIE Birthday

Kam laukti kol tave kažkas pasveikins su gimtadieniu, jeigu gali tai padaryti pati. Būtent tokia žinutė užkoduota naujausiame britės Anne Marie kūrinyje „Birthday”. Anne jau ne pirmą kartą savo dainose skatina visus pasitikėti savimi nebandyti būti tobulais ar kaip kažkas liepė ir yra labai aktyvi anti patyčių programose. Daina „Birthday” anot internetinio portalo hellomagazine.com yra tobulas bei daug žadantis dainininkės 2020-ųjų metų startas.

 • Balsuoti
 • (3.5)

Niall Horan No Judgement

Nuo grupės One Direction veiklos sustabdymo jau praėjo ketveri metai. Vyrukai kuria puikias solo karjeras ir kol kas nė negalvoja apie grupės reanimavimą. Vienas iš šių vyrukų yra Niall’as Horan’as ir jis šią savaitę mums visiems pristato naujausią savo dainą „No Judgement”. Niall’as buvo vienas iš pagrindinių One Direction veiklos stabdymo iniciatorių, nes kaip pats teigė viename iš interviu, jo muzikos stilius ir jos supratimas labai skiriasi nuo grupės krypties. Ir iš tiesų vos pradėjęs solo karjerą jis maloniai nustebino tiek savo gerbėjus, tiek ir kritikus bei puikiai su savitu skambesiu įsiliejo į muzikos industrijos vandenyną. Niall’as kuria šviežią, dinamišką ir kiek kitokį skambesį nei įprasta turinčią pop muziką, o jo vokaliniai gebėjimai atsiskleidė būtent solo karjeros pradžioje.

 • Balsuoti
 • (2.33)

SEAN PAUL Calling On Me ft. TOVE LO

Niekam ne paslaptis, jog šiuolaikinių technologijų pagalba mūsų planeta sumažėjo. Sumažėjo ji taip, kad įrašų studija esanti Jamaikoje su studija esančia Švedijoje per nepilną savaitę gali iškepti puikią dainą ir paleisti ją visur, tame tarpe ir Lietuvoje. Šį kartą mes kalbame apie jamaikiečio Sean Paul ir švedės Tove Lo bendrą dainą „Calling On Me“. Kritikai teigia, kad niekaip per Atlanta su savo muzika negalinčiai persikelti Tove, Sean Paul pagalba yra labai puiki naujiena ir dar puikesnė galimybė būti atrastai Amerikos rinkoje. Daina „Calling On Me“ tai labai gerai skambanti regi ir pop muzikos sintezė, būdinga visam nuo 1994-ųjų trunkančiam Sean Paul kūrybiniam keliui.

 • Balsuoti
 • (3.25)

DAGNY Somebody

Į Lalunos eterį skandinaviškas bryzas atpūtė pop sensacija vadinamą šiais metais savo trisdešimtmetį švęsiančią atlikėją Dagny Norvoll Sandvik arba tiesiog Dagny. Daina „Somebody“ bus įtraukta į gegužės 22-ąją dienos šviesą išvysiantį debiutinį dainininkės albumą „Side A“ ir yra tiesiog tobulai tinkanti tiek radijo stočių eteriui, tiek šokių aikštelėms, tiek naujai romantiškai pažinčiai. Kaip teigia pati Dagny: „Daina apie jausmą kai santykiuose viskas šviežia ir nauja. Kaip visas pasaulio suvokimas sustiprėja dešimteriopai ir tu esi tiesiog laimingas“.

 • Balsuoti
 • (4.4)
 •  
 •  
 •