Kygo What's Love Got to Do With It ft. TINA TURNER

Vienas laukiamiausių vasaros kūrinių Lalunos eterį pasiekė šiandien. Tai – norvegų muzikos sensacijos Kygo visų laikų vieno didžiausių hitų „What‘s Love Got To Do With It“, kurį atlieka Tina Turner, perdirbinys. Turint omenyje pernai metų Whitney Houston kūrinio „Higher Love“, kuri irgi remiksavo Kygo, ažiotažą, šiam prognozuojama tokia pati ar net dar didesnė sėkmė. „Negaliu apsakyti jausmo, kurį patyriau dirbdamas su Tina Turner, ikona, kurios klausydamasis aš užaugau. „What‘s Love Got To Do With It“ yra mano viena mėgstamiausių visų laikų dainų. Darbas su šia daina yra vienas ypatingiausių momentų mano karjeroje. Išties didžiulis iššūkis yra išlaikyti originalaus kūrinio elementus suteikiant jam savo skambesį“, – pristatydamas neabejotiną vasaros hitą kalbėjo Kygo.

 • Balsuoti
 • (4.33)

GIEDRE Dykuma

Jei muzika – gydo, tai Giedrė – viena geriausių gydytojų Lietuvos muzikinėje scenoje, padedančių klausytojui surasti savo santykių išsausėjimo priežastis, užpilti juos juoko ežerais, supurenti giliais pokalbiais, išglostyti mylinčiomis rankomis. Kaip teigia pati Giedrė: „Naujasis kūrinys gimė muzikos prodiuserio Fausto Venckaus studijoje. Darbus juodu pradėjo dar prieš karantiną. Kruopščiai ir ilgai mes įrašinėjome, karantino finale ir pabaigėme. Šis kūrinys jau nebėra iš serijos „Nuolat pildoma“. Juo pradedame naująjį albumą, kuris, tikiuosi, pasirodys kitąmet. Nors šiuo atveju nieko nepaspausi – albumas pasirodys tada, kai jis bus geriausias. Dabartinė stadija – pati įdomiausia, lyg ant sparnų. Juk paskui, kai išleidi albumą, būna momentinis fejerverkas, tačiau vėliau pajunti šiokią tokią tuštumą. Iš pradžių atrodė, kad jei jau pradedame nuo „Dykumos“, tai ir keliausime per smėlį. Bet nepaisant poetiško teksto, pati muzika juk yra kampuota, aštresnė. O ir aš nesu ta vaidilutė, kuri po smėlynus vaikštinėja. Muzikine prasme aš – miesto žmogus“.

 • Balsuoti
 • (2.83)

JUICE WRLD Come and Go ft. MARSHMELLO

Technologijų amžius leidžia daryti tai, ką praėjusio šimtmečio pradžioje aprašinėjo fantastinė literatūra. Šį kartą Lalunos eteryje norime pristatyti naują Marshmello ir pernai gruodžio mėnesį šį pasaulį palikusio Juice Wrld dainą „Come & Go“. Ši tikrai labai gera daina jau įtraukta į pomirtinį reperio Juice Wrld albumą „Legends Never Die“, kuris dienos šviesą išvydo prieš keletą savaičių. Savo Instagram paskyroje Marshmello vos dvidešimt vienerių sulaukusį muzikantą vienu talentingiausių kūrėjų. O mūsų pristatoma daina tai tik patvirtina.

 • Balsuoti
 • (3.5)

PAUL WOOLFORD Looking For Me ft. DIPLO and KAREEN LOMAX

Dar viena premjera. Tiksliau premjero ir pirmas kartas. Kalbant apie premjerą tai Paul Woolford ir Diplo daina „Looking For Me“ debiutuoja Lalunos eteryje. Pirmas kartas yra dėl to, jog šiais kolaboracijų laikais, šie du prodiuseriai niekada nedirbo kartu. Ir štai pirmas kartas. Nors ir pirmas, tačiau house muzikos „blynas“ tikrai neprisvilo. Abu prodiuseriai apsikeitė gražiais žodžiais ir socialinėje erdvėja gerbėjams pažadėjo ateityje įgyvendinti bendrus projektus bei sukurti kažką gero. Vokalo partiją vyrukai patikėjo amerikietei dainininkei bei dainų autorei Kareen Lomax.

 • Balsuoti
 • (2.6)

SISTERS ON WIRE Melyna Melyna

Po sėkmingo debiuto - dainos „Taip jau gavosi“, grupė „Sisters On Wire“ Lalunos eteryje pristato savo naują dainą ir vaizdo klipą „Mėlyna, Mėlyna“. Daina spinduliuoja būdinga grupei pozityvia energija, romantika bei ramybe. Tai lieto tempo kūrinys, gitarų bei elektroninių garsų mišinys, kuris puikiai susiklausys šiltomis vasaros dienomis. „Mėlyna, mėlyna – tai daina, kurią klausytojams pristatyti plačiai norėjome jau kurį laiką, tačiau būtent dabar atėjo jos metas. Dar nebuvo nė karto, jog dainuojant šią dainą nevirpėtų širdis. Tikiuosi, kad tai pajus ir klausytojai,“ – apie kūrinį̨ pasakoja vokalistė Ieva Ščerbinskaitė. Grupės narys ir dainų kūrėjas Olegas Jerochinas sako, kad ši daina emocionali ir žadinanti ilgesį. „Visi mes pavasarį praleidome užsidarę namuose dėl karantino, todėl šiuo metu norisi padovanoti šiltą, nuoširdžią, vasarišką nuotaiką mūsų klausytojams“.

 • Balsuoti
 • (3.6)

LA VISION AND GIGI D'AGOSTINO Hollywood

Gyva legenda vėl atakuoja! Dvi skirtingos Italijos prodiuserių ir DJ kartos karantino metu susivienija, kad sukurtų absoliutų vasaros hitą! Tokiomis ir panašiomis antraštėmis interneto portalai pasitinka naujausią La Vision ir Gigi D‘agostino dainą „Hollywood“. Prodiuseris La Vision pasirinko identišką taktiką, kaip ir mūsiškis Dynoro. Taktika paprasta, pirmąjį savo kūrinį sukurti padedant legendiniam du tūkstantaisiais visą pasaulį iš proto variusiam Gigi D‘agostino. Galime labai drąsiai teigti suveikė ir pirmu ir šiuo atveju. Apie La Vision kalba pusė pasaulio, žinoma ir scenos veteranui neprošal pasireklamuoti ir vėl atsidurti dėmesio centre.

 • Balsuoti
 • (2.6)

BILLIE EILISH Ilomilo (MBNN Remix)

Skandalingoji devyniolikmetė Billie Eilish ir vėl su mumis. Lalunos eteryje ji pristato naujausią savo dainą „Ilomilo“. Į akis iš karto krenta dainos pavadinimas. Kompiuterinių žaidimų mėgėjai nesunkiai susigaudys, jog tai yra 2010-aisiais išleistas, kiek keistokas žaidimas. Interviu, kalbėdama apie naujausią savo kūrinį Billie prisipažino, jog tai jos pat mylimiausias vaikystės žaidimas ir ji dar tada davė sau pažadą, kad kai bus garsia dainininke būtinai vieną iš savo dainų pavadins jo garbei. Originali kūrinio versija yra labai lėta bei mistiška, tačiau kam reikalingi šokių muzikos prodiuseriai? Ogi tam, kad dainą adaptuotų radijo eteriui.

 • Balsuoti
 • (3.67)

DONATAS MONTVYDAS Kol Vakaras Ilgas

Donatas Montvydas Lalunos eteryje pristato dar vieną lietuvišką kūrinį. Daina ”Kol vakaras Ilgas“ tai yra pirmasis singlas iš artėjančio atlikėjo naujausio albumo. Kaip pats Donatas sako: “Ši daina yra puiki užuomina, kad naujausias albumas skambės kitaip.” Atlikėjas neslepia, kad viskas prasidėjo ne nuo dainos, o nuo pačio albumo koncepto. “Šį kartą kūrybos procesas buvo kitoks. Pirmiausiai atėjo idėja, koks turėtų būti albumas. 90-ųjų muzika, su kuria augau, tapo mano būsimo albumo įkvepėja“. Kaip teigia pats Donatas: “Ši daina atspindi ne tik mano naują kūrybos etapą, bet ir vaikystės prisiminimus, kurie asocijuojasi su tokia muzika. Paklaustas apie ką yra šis kūrinys, atlikėjas neslėpė, kad dainoje nėra konkrečios jo išgyventos istorijos. Pasak Donato, šioje dainoje svarbiausia yra jausmas, svajonės ir mintys, kurios stipriausios būna, kai žmonės yra vieni. “Nuo vaikystės mėgstu vakarus, kai nebereikia niekur skubėti, kai lieku vienas ir galiu įsiklausyti į save”.

 • Balsuoti
 • (2.4)

REGARD X RAYE Secrets

Nuo 2008-ųjų scenoje esantis, tačiau tik pernai su Jay Sean dainos „Ride It“ koveriu visame pasaulyje išgarsėjęs DJ ir house muzikos prodiuseris iš Kosovo Dardan Aliu arba tiesiog Regard į Lalunos eterį grįžta su visiškai šviežia daina. Vokalo partiją išgirdusi muziką iš karto sutiko įrašyti su tokiais scenos grandais kaip Jax Jones bei Jonas Blue dirbusi bei Years and Years, Jess Glynn, Rita Ora ir Khalid koncertiniuose turuose pasirodžiusi, vos 22-jų sulaukusi britė Rachel Agatha Keen arba tiesiog Raye.

 • Balsuoti
 • (4.2)

KATY PERRY Daisies

Kūdikio besilaukianti Katy Perry Lalunos eteryje pristato naujausią savo dainą „Daisies“, skirtą įamžinti neštumą ir visas geras su šiuo gyvenimo tarpsniu susijusias emocijas. Savo socialinėse paskyrose dainininke su gerbėjais pasidalino ir platesne dainos prasme ir reikšme: „Parašiau šią dainą prieš porą mėnesių kaip priminimą laikytis tikslo, kurį esi sau numatęs, kad ir ką sakytų kiti“. Dainos vaizdo klipe Katy taip pat įamžino vieną gražiausių savo gyvenimo akimirkų – nėštumą. Šiame jautriam kūriniui skirtame klipe dainininkė pademonstravo daugiau nei tik nėščiosios pilvą. Katy Perry įsiamžino nuoga šalia krioklio.

 • Balsuoti
 • (4.2)

ROLLING STONES Living In A Ghost Town (Alok Remix)

Garsioji britų roko grupė "The Rolling Stones" pirmą kartą per aštuonerius metus išleido naują singlą pavadinimu "Living in a Ghost Town" ("Gyvenimas vaiduoklių mieste"), įrašytą karantino metu ir jį pristato Lalunos eteryje. "Studijoje įrašinėjome naują muziką prieš karantiną ir mums atrodė, kad viena daina atspindi aplinkybes, kuriomis gyvename šiandien. Mes dirbome ties ja izoliuotai... pavadinta "Living in a Ghost Town". Tikimės, kad jums patiks", — savo "Twitter" paskyroje teigė Džageris. Kaip pažymi žurnalas "Rolling Stone", singlą daugiau nei prieš metus sukūrė Mikas Džageris su Keitu Ričardsu. Vėliau dainos žodžiai buvo šiek tiek pakeisti atsižvelgiant į esamą situaciją.

ELECTRONIC I Carrying The Light

Dar 2012-aisiais susiformavęs elektroninės muzikos projektas „Electronic I“ į Lalunos eterį grįžta po dvejų metų pertraukos. Didelės sėkmės sulaukusio su „SEL“ įrašyto „Lyja“ autoriai mums visiems pristato naujausią savo dainą „Carrying The Light“. Po dvejų metų pertraukos naują dainą pristatančio projekto „Electronic I“ lyderis Paulius Sinkevičius neslepia, kad ją sukūrė išgyvendamas daugybę prieštaringų jausmų. „Abejingumas, bendrumo jausmas, ėjimas į priekį, kad ir kaip sunku bebūtų – šią dainą parašiau apimtas tokių jausmų ir veikiamas juos nulemiančių aplinkybių, – sako P. Sinkevičius – Daina „Carrying The Light“ apie šviesą žmogaus viduje ir apie tos šviesos nešimą bet kokiomis sąlygomis“.

 • Balsuoti
 • (3.5)

SURF MESA Ily ft. EMILEE

Tai kas gera ir gražu niekada nemiršta. Tokia frazė galvoje pradeda suktis vos išgirdus svajingus naujausios Surf Mesa dainos akordus. Ir iš tiesų originaliai dainos „ILY“ arba „I Love You Baby“ šiais metais sukanka penkiasdešimt treji. 1967-ųjų absoliučiu vasaros superhitu tapusi Frankie Valli daina, o tiksliau vienas dainos stulpelis šiais metais prikeliamas naujam gyvenimui ir labai panašu, jog taps neabejotinai vienu iš grojamiausių ir 2020-ųjų vasarą. Jau dabar įvairiose internetinėse platformose daina turi milijonus peržiūrų ir yra tarp penkiasdešimties klausomiausių šių metų Spotify kūrinių.

 • Balsuoti
 • (3.67)

LADY GAGA Rain On Me ft. ARIANA GRANDE

Iš šios savaitės numeris vienas siūlomų dainų pozicijos startuoja absoliučiai tobulas dviejų supermergaičių duetas. Kaip dabar madinga sakyti - jos surėmė pečius ir visam pasauliui, nepabijokime to žodžio, „teškia“ neabejotiną superhitą. Nors iš esmės ko gi mes dar galime tikėtis iš supermergaičių. Lady Gaga ir Ariana Grande, Ariana Grande ir Lady Gaga ar šiuo metu galima būtų rasti stipresnį vokalisčių tandemą – abejojame. Pati daina, tai šokti verčiantis kūrinys nukeliantis mus į šio amžiaus pirmojo dešimtmečio pradžios šokių aikštelę ir tiesiog iš jos nepaleidžia. Ar po aštuoniasdešimtųjų invazijos į šiuolaikinę muzikos rinką jau atėjo eilė du tūkstantiesiems parodys laikas.

 • Balsuoti
 • (4.89)

DONNY MONTELL No Strings

 • Balsuoti
 • (2.5)

MELANIE C Blame It On Me

 • Balsuoti
 • (4.33)

IEVA ZASIMAUSKAITE Labas tau tariu

Permainas asmeniniame gyvenime išgyvenanti Ieva Zasimauskaitė pokyčių imasi ir savo kūryboje. Lalunos eteryje atlikėja pristato naują savo skambesį, nubloškiantį į 9-ąjį dešimtmetį. Kaip apie naują dainą pasakojo pati Ieva: „Kaip kažkas jau pasakė garsiai: „O, kokia netipiška daina Ievai!“ Iš tikrųjų džiaugiuosi, jog daina yra kitokia, smagi, įsimenanti, spalvinga ir turinti gilią žinutę. „Labas tau tariu“ – tai žodžiai sau pačiam. Kad ir kur buvome, visada matome save. Galime visur ir nuo visų bėgti, bet nuo savęs nepabėgsime. Ir galų gale vis tiek turėsime savęs paklausti – ei, kaip tu jauties? Gal jau atsistok, nusišypsok ir eik pirmyn, nedvejok“. Atlikėja džiaugiasi susipažinusi su Andriumi Borisevičiumi, kuris yra dainos bendraautorius. Nieko nelaukdami paklausykime dar vienos puikios Lalunos naujienos – Ievos Zasimauskaitės dainos „Labas tau tariu“.

 • Balsuoti
 • (3.67)

JONAS BROTHERS X ft. KAROL G

Broliai Jonai arba Jonas Brothers panašu, kad po sugrįžimo pagavo tą tikrąjį azartą kurti kartu. Jie ir vėt turi ką mums visiems pasiūlyti. Naujausią dainą „X“ jie sukūrė kartu su kolumbiete Karol G, todėl natūralu – dainoje skamba Latina muzikos ritmai. Brolius Jonus mes puikiai pažįstame, o štai apie 29-erių kolumbietę Carolina Giraldo Navarro arba Karol G šiek tiek papasakosime. Scenoje ji nuo penkiolikos. Yra laimėjusi Latina muzikos grammy apdovanojimą bei ne kartą jam nominuota. Taip pat nesibodi nuo Latina muzikos nusukti „į kairę“ ir sukurti vieną kitą daina reggae stiliumi. Vienu žodžiu spalvinga ir sėkminga asmenybė, kuriai mes Lalunoje sakome: „Sveika atvykus“.

24KGOLDN Valentino ft. IMANBEK

Dvidešimt keturių karatų aukso berniukas arba 24kgoldn debiutuoja Lalunos eteryje. Šiek tiek apie patį dainų kūrėją bei reperį. Jam vos devyniolika metų, tačiau repuoti jis pradėjo būdamas vos keturiolikos metų ir jam tai sekėsi tikrai neblogai. Kelios jo sukurtos dainos nors ir nekilo į aukščiausias topų pozicijas, bet juose lankėsi. Žinoma, labiausiai jam iki šiol pasisekė pernai ir būtent su daina „Valentino“, tačiau tik savo gimtosiose Jungtinėse Valstijose. Taip buvo iki tol, kol dainos neišgirdo DJ ir prodiuseris iš Kazachstano Imbanek. Prieš gerus metus neatpažįstamai pakeitęs Saint Jhn dainą „Roses“, tą patį jis padarė ir dabar. Iš jaunimo tarpe populiaraus New-Rap stiliaus prodiuseris sulipdė dar vieną puikų šokių muzikos hitą.

JOVANI Taip atsitiko ft. JESSICA SHY

Jonas Nainys, žinomas kaip DJ Jovani, Lalunos eteryje pristato savo naują dainą „Taip atsitiko“. Daina skirta mamoms ir primena, kad mamas mylėti reikia ne tik vieną dieną, bet ir ištisus metus. Naujausias atlikėjo kūrinys, kuris yra įrašytas kartu su dainininke Jessica Shy. Kaip teigia pats Jovani: „Pagrindinė šio kūrinio žinutė yra tokia: jei kažkas bloga gyvenime įvyksta, reikia būtinai pasakyti mamai. Ji geriausia patarėja“. Taip pat priduria: „Labai džiaugiuosi dėl Jessicos Shy – atėjo jos metas. Ji ne tik yra įspūdinga atlikėja, bet ir puikiai rašo dainas lietuvių ir anglų kalbomis. Džiaugiamės, kad ji prisijungė prie mūsų „Open Play“ komandos. Šiemet planuojame išleisti daug naujų jos singlų ir bendrų kūrinių su kitais atlikėjais“.

 • Balsuoti
 • (2.75)

ATLANTA Gero Vejo ft. STANO

Beveik prieš du dešimtmečius superhitu tapusi Stano ir Elenos Puidokaitės-Atlantos sukurta daina „Gero vėjo“ atgimė naujam gyvenimui ir mes Lalunoje negalime tuo nepasidžiaugti. Stano neslepia, kad per aštuoniolika dainos gyvavimo metų jo ir Elenos gyvenimai smarkiai pasikeitė, tačiau trijų vaikų tėvas juokiasi, kad pokyčiai galėjo būti dar rimtesni. „Jei prieš aštuoniolika metų su Elena būtume susilaukę vaikų, dabar teoriškai jie galėtų turėti ir savo atžalų, o mane kažkas vadintų seneliu Stano“, – juokiasi atlikėjas Stanislovas Savickis-Stano. Šiam kūriniui – jau aštuoniolika metų. Per tą laiką atlikėjų gyvenime daug kas pasikeitė, bet abudu džiaugiasi, kad visi pokyčiai – tik į gera. „Jeigu tais laikais man kas nors būtų pasakęs, kad tas sulysęs baltapūkis dainininkas Stano turės tris vaikus, juokčiausi balsu“, – pasakoja Atlanta. Naujam gyvenimui prikelta daina – lyriška ir jautri, ko gero, daug kam sukels prisiminimų. Atlikėjai tikisi, kad tie prisiminimai bus išskirtinai geri.

BRITNEY SPEARS Mood Ring (By Demand)

Britney Spears, pripažinkime, yra spalvinga asmenybė. Nuo pop princesės iki su depresija kovojančios moters, nuo visiško dugno iki pat debesų ir atvirkščiai. Taip galima apibudinti Britney Spears tieks sceninį, tiek ir asmeninį gyvenimą. Net ir šiais metais buvo pasirodę gandų, jog atlikėja baigia savo muzikinę karjerą, nes nori būti tiesiog „paprasta“ Jungtinių Valstijų piliete ir bum, nauja daina. Tiesa, daina buvo sukurta dar 2016-aisiais, tačiau skirta tik Japonijos rinkai. Pristatydama dainą Britney savo gerbėjams socialiniuose tinkluose prisipažino labai rimtai galvojanti apie naują albumą, o daina „Mood Ring“ yra pirmasis to įrodymas.

 • Balsuoti
 • (4.6)

LADY GAGA Sour Candy ft. BLACKPINK

Vaikinų grupės BTS ir merginų Blackpink iš Pietų Korėjos fenomenas tęsiasi, pusiau korėjietiškai, pusiau angliškai dainuojančios grupės yra tai ko, panašu, pasauliui šiuo metu reikia. Taigi, kodėl nepasinaudojus fenomenu ir pripažintoms pasaulio muzikos ikonoms, tokioms kaip Lady Gaga. Daina „Sour Candy“ – jau šeštasis singlas iš gegužės pabaigoje dienos šviesą išvydusio jau šeštojo atlikėjos studijinio albumo „Chromatica“.

 • Balsuoti
 • (4.25)

JOVANI Crazy ft. JUSTINAS JARUTIS

Jonas Nainys, žinomas kaip DJ Jovani, ir Justinas Jarutis Lalunos eteryje pristato karštą naujieną. Ne pirmą kartą bendradarbiaujantys atlikėjai publikai dovanoja naują dainą „Crazy“. Dėdami šią dainą į savo grojaraštį esame visiškai tikri, kad ją išgirdę tikrai pasigarsinsite savo garso šaltinius. Kaip teigia Jovani: „Labai džiaugiuosi, kad su Justinu esame ne tik kūrėjai, bet ir artimi draugai. Tai yra jau antrasis bendras mūsų singlas – savotiškas pratęsimas ankstesnio vasaros hito „Wildest Dreams. Ši daina yra skirta vasarai. „Crazy“ arba kiek išprotėjeliškai, taip siūlome pradėti vasarą ir džiaugtis pačiomis geriausiomis emocijomis.

 • Balsuoti
 • (3.4)

CONKARAH Banana ft. SHAGGY

Nauju šios vasaros muzikiniu hitu pretenduoja tapti Jamaikos regio atlikėjo Conkarah daina „Banana“, atlikta kartu su visame pasaulyje žinomu jo tėvynainiu Shaggy, kuris taip pat ir prodiusavo šį kūrinį. Dėl „Banana“ šokio iššūkio socialiniame tinkle „TikTok“ gerbėjai nuo Jamaikos ir JAV iki Indijos ir Pietų Korėjos dalinasi, kaip šoka pagal kūrinio melodiją. Europoje taip pat vis plačiau dalinamasi „Banana“ šokiu, o neseniai savo šokio įrašu nustebino ir Lenkijos futbolo žvaigždė Robertas Lewandowskis. Šis kūrinys remiasi tradicine jamaikiečių liaudies kompozicija, kurią 1956 metais pirmasis išpopuliarino žymus Jamaikos dainininkas Harry Belafonte su hitu „Day-O (The Banana Boat Song)“. Unikali Conkarah dainos interpretacija išlaiko pagrindinį dainos priedainio motyvą, o pozityvią melodiją pritaiko šiandienos šokių muzikos tendencijoms, paversdama ją idealiu paplūdimio ir vasaros vakarėlių hitu.

AFROJACK Cloud 9 ft. JEREMIH

Grammy apdovanojimą savo kišenėje jau turintis bei produktyvumu garsėjantis DJ ir prodiuseris iš Nyderlandų Afrojack su trenksmu grįžta į Lalunos eterį, o jei pasakius visiškai tiksliau „užsuka bytą“ su naujausiu savo kūriniu „Cloud 9“. Elektroninės šokių muzikos daina tikrai nepalieka abejingų visame pasaulyje, nes jau dabar įvairiose platformose renka šimtus tūkstančių peržiūrų. Net neabejojame, kad lengvas visiškai vasariškas Afrojack darbas ras savo klausytoją ir Lalunos eteryje. Vokalo partiją įrašė dainų autorius, muzikantas bei reperis iš Čikagos Jeremih Phillip Felton arba tiesiog Jeremih.

 • Balsuoti
 • (4.33)

JAWSH 685 Savage Love ft. JASON DERULO

Septyniolikmetis moksleivis iš Naujosios Zelandijos Joshua Nanai gali labai greitai įsirašyti į muzikos istoriją, kaip jauniausias į Jungtinės Karalystės Topo viršūnę užkopęs žmogus, o tai tolygu įkopimui į Everestą. Vos per savaitę naujausia jo daina „Savage Love“ iš dvidešimt antrosios šovė į ketvirtąją poziciją, jeigu taip ir toliau, tai bus pirmas Top 1 kūrinys Jawsh 685 ir ketvirtasis jo dainos kolegai Jason Derulo. Kalbant apie socialinės medijos reikalus - peržiūros įvairiose platformose peržengė ne vieną milijoną. Klausomumas ir populiarumas auga kaip ant mielių. Tikime, kad nauja daina mūsų grojaraštyje taip apt nepaliks abejingų.

MONIQUE Viskas per Tave

Monika Pundziūtė-Monique pirmą vasaros mėnesio dieną išleidusi ir Lalunos eteryje pristačiusi singlą „L.A.“ klausytojams šį kartą siūlo išgirsti kūrinio istorijos tęsinį – dainą „Viskas per Tave“. Antroje vasaros trilogijos dalyje atlikėja klausytojus kartu kviečia iš naujo patirti tą magišką jausmą, kai nauja pažintis perauga į trapią santykių pradžią. Atlikėja atvirauja, kad nauja daina „Viskas per Tave“ yra unikali tuo, kad žodžius ji parašė pasitelkusi gerbėjų pagalbą: „Socialinėse medijose savo klausytojams uždaviau klausimą, kas juos žavi ir jaudina labiausiai naujų santykių etape. Visas išgirstas gražiausias ir artimiausias istorijas aš sutalpinau į dainą“, – sako dainininkė.

 • Balsuoti
 • (3.25)

Robin Schulz Alane ft. WES

Pastaraisiais mėnesiais DJ ir prodiuseris iš Vokietijos Robin‘as Schulz‘as buvo tikrai labai užsiėmęs kūrybiniais ieškojimais, muzikos kūrimu bei gilinimusi į muzikos istoriją. Tai davė iš tiesų puikių vaisių. Vienas iš jų daina „Alane“. Originali kūrinio versija topų viršūnes užkariavo dar 1996-aisiais ir mes esame tikri, kad daugelis ją tikrai prisimins. Kaip teigia pats Robin‘as: „Wes daina „Alane“ buvo viena mėgstamiausių mano vaikystės dainų. Vos tik pradėjau savo kaip muzikanto karjerą, visada norėjau turėti savąją dainos versiją, tačiau laukiau tinkamo momento. Ir štai jis pagaliau atėjo“. Žodis „Alane“ Afrikos Bantu genčių kalba reiškia „meilės dainą“.

 • Balsuoti
 • (4.5)

ELLIE GOULDING Slow Grenade ft. LAUV

Britė Ellie Goulding pasikvietusi į kompaniją amerikietį dainininką Lauv grįžta į Lalunos eterį su dar viena puikia daina „Slow Granade“. Daina bus įtraukta į liepos 17-ąją dienos šviesą išvysiantį jau ketvirtąjį Ellie Goulding studijinį albumą „Brightest Blue“. Kalbant apie amerikietį Lauv – tai jau 18 jo kolaboracija su kitais atlikėjais. Anksčiau jis kūrė kartu su australu Troye Sevan, brite Anne-Marie, Diplo, Juce WRLD ir kitais muzikantas. Iki šiol visi darbai buvo tiek kritikų, tiek melomanų priimti labai teigiamai, panašu, kad taip pat bus ir šį kartą.

Astrid S Dance Dance Dance

 • Balsuoti
 • (3.83)

KATY PERRY Smile

Po trijų metų pertraukos, šių metų rugpjūčio viduryje Katy Perry pasauliui pristatys jau septintąjį savo studijinį albumą. Jo pavadinimas, kaip ir mūsų pristatomos Jums dainos, bus „Smile“. Jau dabar aišku, kad albumas bus tikrai geresnis ir turės didesnį finansinį pasisekimą nei 2017-aisiais išleistas jo pirmtakas „Witness“. Pagrindinis kūrinio motyvas pasiskolintas iš dar 1999-aisiais dienos šviesą išvydusio repo grupės Naughty By Nature kūrinio „Jamboree“. Katy už tai nuo 1988-ųjų repuojantiems vyrukams labai nuoširdžiai padėkojo ir pažadėjo albumo padėkos skiltyje tai padaryti ir raštu.

 • Balsuoti
 • (4.2)

Ali Gatie Running On My Mind

JONAS BLUE Naked ft. MAX

Ne kartą, o tiksliau šimtą dvidešimt kartų platininiu tapęs britas Guy‘us James‘as Robin‘as arba Jonas Blue į Lalunos eterį grįžta su daina be kurios šios vasaros dainų grojaraštis tikrai būtų nepilnas. O ir dar viena platina, jam tikrai šviečiasi. Grįžta jis ne vienas, jo užnugarį patikimai saugo amerikietis Maxwell‘as George‘as "Max" Schneider‘is arba tiesiog Max. Būtent jis ir atlieka dainos vokalo partiją, kuri skamba tiesiog puikiai. Daina alsuoja karščiu - disko ritmas, šokti kviečianti boso partija, pagrindinė melodija ir tobulai derantis vokalas. Ar reikia dar kažko daugiau.

RAYE Natalie Don't

Neseniai, o tiksliau balandžio mėnesį kartu su Dj Regard Lalunos eteryje pristačiusi dainą „Secrets“ britė Raye grįžta su dar vienu neabejotinu vasaros hitu „Natalie Don‘t“. Daina nėra tiesioginė 1974-aisiais išleistos Dolly Parton dainos „Jolene“ kopija, tačiau anot pačios Raye – būtent ši daina ir įkvėpė ją ir jos prodiuserius sukurti šiuolaikinį dainos tęsinį ir jiems tai puikiai pavyko. Ši daina bus įtraukta į septynių dainų mini albumą, kuris dienos šviesą išvys dar šią vasarą.

HOSH Midnight The Hanging Tree ft. 1979 and JALJA

Garantuojame, jog kurdama filmų „Bado Žaidynės“ trilogiją Suzanne Colins nė nesapnavo, kad filmas sulauks tokio populiarumo, o filmo garso takelio kūriniai įvairiomis formomis grįš ir grįš tiek į radijo eterį, tiek į viso pasaulio muzikos rinką. Hosh and 1979 kartu su vokaliste Jalia šiais metais padarė tikrą stebuklą su savo viena iš minėto filmo garso takelio dainų „Midnight The Hanging Tree“. House stiliaus muzikinis kūrinys kiek pagreitino originalią kūrinio versiją, užsuko „bytą“ ir neabejotinai įsirašė į 2020-ųjų šokių muzikos istoriją.

 • Balsuoti
 • (3.67)

SIGMA High On You ft. JOHN NEWMAN

Nors prodiuserių duetas iš Didžiosios Britanijos „Sigma“ vis dar yra laikomas Drum‘n‘Bass stiliaus atstovais, tačiau vyrukai vis dažniau perlipa stilių ribas ir sukuria puikų produktą EDM stiliumi. Daina „High On You“ ne išimtis. Vokalo partiją naujausiai „Sigma“ dainai sukūrė visiems mums puikiai pažįstamas John‘as Newman‘as. Kalbėdami apie bendrą darbą tiek Sigma, tiek John‘as negailėjo vieni kitiems pagyrų. „Mes visada norėjome dirbti su John‘u, nes esama didžiuliai tiek jo kaip asmenybės, tiek kaip vokalisto gerbėjai, todėl esame labai laimingi kad pagaliau mums pavyko padaryti šį ta gražaus kartu“. -teigė „Sigma“ duetas. Tuo tarpu John‘as Newmanas interviu sakė, kad jam yra didelė garbė dirbti su tokiais profesionaliais prodiuseriais bei darbą kartu netgi pavadino „ dar vienu dideliu žingsniu į priekį“.

DON DIABLO Thousand Faces ft. ANDY GRAMMER

„Ponas velnias“ arba DJ ir prodiuseris iš Nyderlandų Don Diabolo grįžta į Lalunos eterį su velniškai gera daina „Thousand Faces“. Ir mes esame visiškai tikri, kad jau kitą savaitė ją išgirsime ir Lalunos Top-40-ke. Dainą muzikantas skyrė prieš septynerius metus šį pasaulį palikusiam tėvui. Dainos vokalo partiją atliko amerikietis muzikantas, kompozitorius, dainų autorius bei dainininkas Andy Grammer, nors pradžioje Don Diabolo vokalą buvo nusprendęs patikėti moteriškos lyties atstovei, tačiau išgirdęs kaip skamba Andy vokalas kaip mat persigalvojo.

Zara Larsson Die For You

Kartais su muzika būna taip, kad ją sukūrę prodiuseriai ir žinoma ją atliekantys atlikėjai sutaria, jog dainai dienos šviesą išvysti yra gerokai per anksti. Daina atsiduria „stalčiuje“ bei sulaukusi sau tinkamo laiko išvysta dienos šviesą. Taip nutiko ir šiuo atveju. Lietuvoje praėjusiais metais koncertavusios švedės Zara Larson kūrinys „Die For You“ buvo iškeptas dar 2015-aisiais metais ir turėjo būti įtrauktas į debiutinį atlikėjos albumą, tačiau taip neįvyko. Praėjo penkeri metai ir mes su džiaugsmu galime Jums tiesiai iš Lalunos jėgagrojo pozicijos pristatyti savo laiką neabejotinai pralenkusį darbą.

SEEB Don't You Wanna Play ft. JULIE BERGAN

Prodiuserių iš Norvegijos duetas Seeb šią savaitę kviečia mus visus pažaisti ir Lalunos eteryje pristato naujausią savo kūrinį „Don‘t You Wanna Play“. Dainos vokalo partiją vyrukai patikėjo savo tėvynainei 26-erių kylančiai skandinaviškojo EDM bei powerhouse atlikėjai Julie Bergan. Kaip teigia prodiuseriai daina buvo kurta praskaidrinti nuotaiką viso pasaulio žmonėms patekusiems į pandemijos gniaužtus bei kenčiantiems socialinę atskirtį. Taip pat pasakyti, kad viskas vieną dieną baigsis ir mes vėl galėsime žaismingai švęsti gyvenimą.

BENJAMIN INGROSSO Shampoo

Dvidešimt dviejų metų dainininkas ir muzikantas iš Švedijos Benjamin Daniele Wahlgren Ingrosso grįžta į Lalunos eterį su visiškai šviežiu kūriniu, taip užtildydamas kritikus, kurie jau keletą kartų bandė įrašyti muzikantą į tingių žvaigždžių gretas. Naujausią dainą jis pats savo Instagram paskyroje savo gerbėjams pristatė gyvos transliacijos metu bei papasakojo, kad daina „Shampoo“ yra apie visus gerus, jaudinančius, kartais stresą varančius dalykus prieš pirmąjį pasimatymą. Elektronic-pop stiliaus daina tikrai papuoš Lalunos eterį, o galbūt kam nors taps pasiruošimo pasimatymams himnu.

 • Balsuoti
 • (3.33)

VIZE Never Let Me Down ft. TOM GREGORY

Dar viena gerą „bytą“ žadanti daina Lalunos eteryje. Kylanti deep-house muzikos žvaigždė Vize ir dainininkas iš Didžiosios Britanijos, kaip dabar madinga sakyti – surėmė pečius ir mums visiems pristato neabejotiną vasaros superhitą „Never Let Me Down“. Dainoje tiesiog tobulai dera gili bei kolonėles draskanti boso partija, pagrindinė melodija ir Tom‘o Gregory vokalas. Taigi visa kūrinio visuma, mūsų ausims yra puiki. Tikimės, kad patiks ir Jums. Kaip teigia pats dvidešimt penkerių dainininkas – pagaliau atėjo ir jo valanda. Tom‘as nesėkmingai bandė į sceną prasimušti dalyvaudamas televizijos talentų šou, tačiau vėliau nusprendė karjerą tęsti pats ir panašu, kad didelį pirmąjį žingsnį jam žengti pavyko.

 • Balsuoti
 • (3.2)

ALLE FARBEN KIDS ft. GRAHAM CANDY

„Visas spalvas“ arba Alle Farben turintis prodiuseris ir DJ iš Vokietijos grįžta į Lalunos eterį su visiškai šviežia bei žinoma vasariška daina „Kids“. Kūrinys iš tiesų puikus vokiškos elektroninės šokių muzikos pavyzdys, kuris skiriasi nuo skandinaviškosios, bet tai toli gražu nereiškia, kad muzika prastesnė ar mažiau įdomi. Kalbant apie įdomius dalykus – išgirdę vokalo partiją tikrai galime pagalvoti, jog dainuoja moteris. Taip nėra. Vokalą Alle Farben patikėjo labai specifinį tembrą turinčiam Naujosios Zelandijos dainininkui bei dainų autoriui Graham Candy. Beje, muzikantai susipažino dar 2013-aisiais kai Graham‘as persikraustė gyventi į Berlyną, tačiau sukurti bendrą dainą vis trukdė aplinkybės ir štai pirmasis vyrukų blynas jau Lalunos eteryje.

SANDRO CAVAZZA Sad Child ft. BROTHER LEO

Dar viena nauja daina Lalunos eteryje. Šį kartą ji pristatoma siuntiniu tiesiai iš Švedijos. Mums visiems puikiai pažįstamas itališkų šaknų turintis 27-eių metų DJ, prodiuseris, dainininkas bei dainų autorius Sandro Cavazza, na, o jam talkina septyneriais metais vyresnis kolega Ola Svensson‘as, scenoje žinomas kaip Brother Leo. Lengva vasariška tropical pop stiliaus daina tikrai nepaliks abejingų. Gimtojoje Švedijoje ji jau veržiasi į aukščiausias topų pozicijas. Kaip bus Lietuvoje, o konkrečiai Lalunoje parodys tik laikas ir Jūsų balsai laluna.lt Top-40 skiltyje. Paklausom ir jei patinka balsuojam.

WANKELMUT Can't Force Love

Debiutas Lalunos eteryje! Debiutantas – DJ ir prodiuseris iš Vokietijos Jacob Dilsner. Jo sceninis pseudonimas – Wankelmut. Jam trisdešimt dveji, dainas kuria nuo 201-ųjų metų. Nors iki šiol vyrukas nėra išleidęs nė vieno albumo, sėkme topuose iki šiol pasigirti taip pat negalėjo. Tačiau negailėdamas jėgų kūrė toliau ir štai naujausias jo darbas „Can‘t Force Love“ jau siūlomas į karščiausią Lalunos Top 40-ką ir turi visus šansus tapti absoliučiu šios vasaros hitu, nes jau dabar internetas ūžia, peržiūros didėja geometrine progresija, o ir radijo stotys visoje Europoje uždegė Wankelmut žalią šviesą. Taip darome ir mes Lalunoje.

Kungs Dopamine

Dvidešimt trejų metų Dj ir prodiuseris iš Prancūzijos Valentin Brunel arba tiesiog Kungs grįžta į Lalunos eterį su naujausiu savo darbu „Dopamine“. Muzikos kritikai teigia besibaiminantys, jog naujasis Kungs darbas gali tapti dar vienu šią karantininę vasarą sukurtu absoliučiu hitu. Kaip prisipažino pats muzikantas, dainos „griaučius“ jis sukūrė dar 2018-aisiais viešėdamas Los Andžele. Tuomet jis jautė didelę vienatvę ir atskirtį, tačiau tuo metu jis net negalėjo susapnuoti, kad po dviejų metų ši daina taps dar aktualesnė pandemijos akivaizdoje.

 • Balsuoti
 • (2.5)

NATALIE TAYLOR Surrender (Martin Jensen Remix)

Kai naujam gyvenimui prikeliamos dešimtmečius skaičiuojančios dainos, nieko nebestebina, tačiau kai originaliai dainos versijai nėra nė penkerių metų, tai jau iš tiesų retas atvejis. 2015-aisiais lyrišką ir tikrai įsimenančią dainą „Surrender“ sukūrė amerikietė Natalie Taylor. Gimtinėje daina buvo populiari, tačiau Europos jai užkariauti taip ir nepavyko. 2020-ųjų pavasario – vasaros sezonas ir žinoma karantinas stipriai pakoregavo prodiuserių planus. Ne išimtis ir danas Martin Jensen, kuris užsidaręs studijoje atrado šią puikią dainą, susisiekė su Natalie ir gavęs leidimą sukūrė šokių aikštelėms ir radijo stotims puikiai tinkančią „Surrender“ versiją.

 • Balsuoti
 • (4.2)

ANNE-MARIE Birthday

Kam laukti kol tave kažkas pasveikins su gimtadieniu, jeigu gali tai padaryti pati. Būtent tokia žinutė užkoduota naujausiame britės Anne Marie kūrinyje „Birthday”. Anne jau ne pirmą kartą savo dainose skatina visus pasitikėti savimi nebandyti būti tobulais ar kaip kažkas liepė ir yra labai aktyvi anti patyčių programose. Daina „Birthday” anot internetinio portalo hellomagazine.com yra tobulas bei daug žadantis dainininkės 2020-ųjų metų startas.

 • Balsuoti
 • (3.6)

SEAN PAUL Calling On Me ft. TOVE LO

Niekam ne paslaptis, jog šiuolaikinių technologijų pagalba mūsų planeta sumažėjo. Sumažėjo ji taip, kad įrašų studija esanti Jamaikoje su studija esančia Švedijoje per nepilną savaitę gali iškepti puikią dainą ir paleisti ją visur, tame tarpe ir Lietuvoje. Šį kartą mes kalbame apie jamaikiečio Sean Paul ir švedės Tove Lo bendrą dainą „Calling On Me“. Kritikai teigia, kad niekaip per Atlanta su savo muzika negalinčiai persikelti Tove, Sean Paul pagalba yra labai puiki naujiena ir dar puikesnė galimybė būti atrastai Amerikos rinkoje. Daina „Calling On Me“ tai labai gerai skambanti regi ir pop muzikos sintezė, būdinga visam nuo 1994-ųjų trunkančiam Sean Paul kūrybiniam keliui.

 • Balsuoti
 • (3.25)

Niall Horan No Judgement

Nuo grupės One Direction veiklos sustabdymo jau praėjo ketveri metai. Vyrukai kuria puikias solo karjeras ir kol kas nė negalvoja apie grupės reanimavimą. Vienas iš šių vyrukų yra Niall’as Horan’as ir jis šią savaitę mums visiems pristato naujausią savo dainą „No Judgement”. Niall’as buvo vienas iš pagrindinių One Direction veiklos stabdymo iniciatorių, nes kaip pats teigė viename iš interviu, jo muzikos stilius ir jos supratimas labai skiriasi nuo grupės krypties. Ir iš tiesų vos pradėjęs solo karjerą jis maloniai nustebino tiek savo gerbėjus, tiek ir kritikus bei puikiai su savitu skambesiu įsiliejo į muzikos industrijos vandenyną. Niall’as kuria šviežią, dinamišką ir kiek kitokį skambesį nei įprasta turinčią pop muziką, o jo vokaliniai gebėjimai atsiskleidė būtent solo karjeros pradžioje.

 • Balsuoti
 • (2.33)
 •  
 •  
 •